Вихідні для Карпат у Міхайловцях

Ужгородська гандбольна команда, цими днями, гостювала на міжнародному турнірі у словацьких Міхайловцях. Невеличкий турнір організувала краща жіноча команда Словаччини протягом останніх двох десятиліть (прим. прес-служби ГК «Карпати») «Iuventa Michalovce» і окрім нашої команди була запрошена ще й польська «SPR JKS Jaroslaw».
 
dsc_3744.jpg
 
 
Для ужгородської команди попри результат – це відмінна нагода не тільки не втрачати тонус, але й вчитись і розвиватись. А от щодо результату – то господарі, зважаючи на їх рівень гри на міжнародній арені, вважались фаворитами і не дарма. Перший свій матч Iuventa Michalovce – Karpaty Užhorod господарі виграли у наших дівчат з рахунком 35:22 (15:10). Не склало труднощів виграти їм і у польської команди Iuventa Michalovce – SPR JKS Jaroslaw 45:29 (25:17).
 
 
А от боротьба за так зване друге місце між обіцяла бути цікавою і досить напруженою, що в результаті і відбулось. Обидві команди попри статус товариського турніру і бажання тренерами «награти запасні варіанти» показали справжню боротьбу і навіть драматичність судячи з результату першого тайму і кінцевого рахунку. Karpaty Užhorod – SPR JKS Jaroslaw 29:30 (16:14)
 
Більше фотографій з турніру та інформації про матчі за посиланнями:
 
 
Фото та інформація з сайту Iuventa Michalovce
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)