Ужгородські гандболісти взяли впевнений реванш у полтавчан

І продовжують лідирували у Вищій лізі чемпіонату України в гандболу
 
 
У п’ятницю ужгородські «Карпати» поступилися у першому матчі 5-го туру Вищої ліги полтавському «Динамо». Матч лідерів змагань тривав за рівної боротьби, проте у завершальній чверті зустрічі полтавчанам вдалося вирвати перемогу - 29:32. А тому, сьогодні, у другому матчу в турі вболівальники очікували що ужгородці візьмуть реванш.
 
Практично увесь перший тайм матчу, як і напередодні, проходив за рівної боротьби, і на 20-ту хвилину на табло висвічувалися цифри - 11:11. Проте, саме в останню десятихвилинку тайму «Карпати» закинули шість м’ячів, натомість гості відповіли лише трьома точними пострілами. Варто відзначити вдалу гру ужгородського голкіпера Владислава Брензовича, який здійснив кілька сейвів, нівелювавши таким чином спроби гостей відігратися ще до перерви.
 
Перша половина зустрічі завершилася з рахунком 17:14 на користь господарів.
 
Другий тайм «Карпати» розпочали активніше за гостей і завдяки серії результативних атак, у завершальній стадії яких кілька разів відзначилися Норберт Поліщук та Віталій Муров, збільшили розрив до дев’яти м’ячів. Після цього ужгородці більше сконцентрувалися на захисті власних воріт, не давши полтавчанам можливості здійснити результативний фінішний спурт.
 
Як результат - цілком закономірна перемога ужгородських «Карпат» - 31:24.
 
Варто відзначити, що нині «Карпати» посідають першу сходинку у Вищій ліги чемпіонату України з гандболу серед чоловіків.
 
ГК "Карпати" 31:24 ГК "Динамо"
Карпати:
Бойко, Брензович, Данило 6,  Муров 5, Котюк 4, Поліщук 4, Костюх 4, Шурнюк 4, Резнік 3, Польогкий 1, Ревта, Сударіков, Сура, Кириленко, Корбан, Мікловш
 
Тренери: Уманець В. Бухлак Ю.
 
Динамо:
Кривошей, Коваль, Басараб 7, Симоненко 4, Прокопчук 4, Цуревський 3, Колоша 2, Довгаль 2, Даценко 2, Занімонець,  Логунов, Прокопцов, Бондал, Шуміло, Маліченко.
 
Тренер: Горський О.
 
Джерело: karpatnews
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)