Ужгородські "Карпати" впевнено перемогли в "срібному" поєдинку херсонську "Дніпрянку" 34:23

У вирішальному матчі за медалі цієї проби вони здолали херсонську «Дніпрянку». Перемогли з рахунком 34:23
 
 
Львівська «Галичанка» цього сезону була всіх сильніше, тому достроково виборола собі перше місце. «Карпати» та «Дніпрянка» до останнього вели боротьбу за друге місце, та ще й календар цього сезону звів їх в останньому матчі, створивши неабияку інтригу.
 
 
Матч розпочався під диктовку «Дніпрянки». Гості з Півдня скористалися стартовим хвилюванням «Карпат»  та швидко повели в рахунку в 2-3 мячі. Триразові чемпіонки ніяк не могли знайти свою гру та нав’язати її супернику – херсонки на куражі діяли вдало в захисті та агресивно в нападі.
 
  
 
Вирівняти ситуацію зумів Борис Петровський. Він вчасно взяв тайм-аут, заспокоїв команду  і… «Карпати» заграли як справжні чемпіони. До 10 хвилини рахунок став рівним (9:9), а далі пішли у відрив. Темп гри збільшувався, і гості за ним не встигали. На перерву пішли за рахунку 19:14.
 
 
В другій половині «карпатівки» тільки збільшили перевагу. Вміло вибудувавши захисний мур в штрафній, господарі чекали на помилки гостей. Вони їх робили, а ми користувалися. До середини тайму, рахунок вже був 26:16 на користь «Карпат».
 
 
До радості вболівальників «Карпати Арени» , ситуація на майданчику не змінилася. Хоч билися і не за «золоті» медалі, але  і їх віддавати не збиралися. У підсумку  34:23 на користь «Карпат». І  команда на мажорній ноті завершує цей нелегкий чемпіонат.
 
twitter.com facebook.com
Комментариев: 3
  1. 2015-05-23 в 01:16:40 | любитель гандбола

    МОЛОДЦЫ- девочки красивая игра

  2. МОЛОДЧИНКИ !!! СЕРЕБРО - ТОЖЕ НАГРАДА.

  3. 2015-05-23 в 02:58:53 | болельщик

    Заметьте дома девчонки не проиграли ни одного матча Спасибо девочки серебро тоже Класс...мы Вас любим))))но и должное Галычанке тоже молодцы Спасибо за красивый Гандбол.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)