Суперліга, день другий

Позаду другий день першого етапу. Податковий Університет переграв Глаичанку в десять м'ячів, хоч і забито м'чів в поєдинку було небагато. Знову програла Спарта, цього разу Дніпрянці. Неймовірну результативність у складі Спарти показали Цибуленко, зибивши 16 м'ячів.

А от останній матч дня виявся неймовірно напруженим і видовищним. Карпати повели з самого початку, та Спартак не відставав, постійно тримався на відстані 1-2 м'ячі. Така відстань тривала до 19 хвилини, коли Карпати провели один за одним три м'ячі і мали вже солідний запас. Та Спартак не здався, а навпаки став більш агресивним і вже наступні п'ять хвилин задавав тон у грі. За дві хвилини до кінця першого тайму рахунок був рівним. Та ужгородки зуміли забити ще два м'ячі і на перерву команди пішли з рахунком 16:14. 

По перерві команди продовжили темп кінця першого тайму і забивали порціями. Спочатку Карпати, а потім Спартак, який на 43 хвилині вперше в матчі вирвався вперед - 21:20. Наступні п'ять хвилин уже були за Карпатами, які і забили п'ять м'ячів. Свій переможний гол Карпати забили на 53 хвилині. Як не намагався Спаратак вирвати перемогу, та забиті два м'ячі в кінці матчу виявилося замало. На останній хвилині червону картку отримала гравець Спартака Валерія Зоря. З різницею в один м'яч на користь Карпат закінчився цей непростий але цікавий поєдинок.

Результати всіх матчів другого дня: 

Галичанка (Львів) - Податковий університет (Ірпінь) - 16:26 (7:17)

голи

Дніпрянка (Херсон) - Спарта (Кривий Ріг) 32:30 (16:11)

голи

Олександр Гурський, головний тренер ГК "Спартак"

Гра вийшла бойовою. Трошки не вистачило, не має великої лавки запасних. І везіння не вистачило. Те, що помилялися судді туди сюди, то таке. Шкода, що жорстока гра була, в приницпі вони справилися зі своїми обов'язками. В Бориса більш краще підібраний склад, маю на увазі по взаємозаміні і трохи більше запасних. Також у Карпат двохразові тренування, у нас тільки дві години на день маємо зал. Хоча ми зараз після зхборів, в Фаросі були два тижні. Но це і було видно, фізика себе показала, переважно ми після 15 хвилин здаємо в швидкості. Найкращим результатом була б нічия, але трошки не повезло.

Шкода, що шість команд, буде поменш об'єму. Команди в принципі крім Смарту усі будуть рватися у трійку. Нажаль Смарт розслабився. Ну Львів молода команда, але вони теж можуть вистрелити. Думаю у нас все буде добре.

Борис Петровський, головний тренер ГК "Карпати"

Дуже важка гра, думаю вона сподобалася вболівальникам. Накал був хороший. На таких іграх втрачають здоров'я тренери, що один, що інший. Дуже добрий суперник, київський Спартак мені сподобався. Це досвідчені дівчата, багато років вже грають разом і кваліфікація їх висока. Но у нас бойовий дух був покраще і ми витримали, те що хотіли - ми виграли.

Щодо новачків, то в команду уже вписалися Малюченко і Передрій, інші новачки зіграли ще мало і щось про них казати ще важко. 

В чемпіонаті багато команд рівних, трохи випадає Галичанка, але думаю чемпіонат буде цікавий і рівний.

Вчора отримала розсічення брови Наталя Туркало, накладено дві шви, але вона, як справжній боєць вийшла і зіграла сьогодні.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)