У "Спарти" перша поразка, "Карпати" двічі виграють

Відбулися матчі шостого туру другого етапу жіночої суперліги. Ужгородські "Карпати" приймали титулований киїський "Спартак". В обидвох матчах з перших же хвилин ініціативу на себе брала київська команда. Та спроби нав'язати свою гру, як в п'ятницю так і в суботу ще до перерви закінчувалися. Як результат дві перемоги Карпат. Також в перший ігровий день лідер суперліги криворізька "Спарта" зазнала поразки від Податкового університету. 

Перший ігровий день

"Карпати" (Ужгород) - "Спартак" (Київ) 28:23 (14:13) 

голи

Другий ігровий день

"Карпати" (Ужгород) - "Спартак" (Київ) 31:27 (13:13)

голи

Результати решти матчів, 6 тур, 2 етап.

Перший ігровий день 

"Спарта" (Кривий Ріг) - "Податковий Університет" 27:31 (11:14)

голи

"Дніпрянка-Університет" (Херсон) - "Галичанка" (Львів) -  26:20 (15:10) 

Другий ігровий день 

"Спарта" (Кривий Ріг) - "Податковий Університет" 28:25 (14:12)

голи

 

"Дніпрянка-Університет" (Херсон) - "Галичанка" (Львів) -  22:19 (9:9)

Олександр Гурський

головний тренер ГК "Спартак"

- Програвати важко завжди. Билися, старалися, запитань немає. Я про свою команду кажу. Карпати добре укомплектована команда, два рази на день тренується, все по зубам. Ми просто один раз в день тренуємося, таке життя в Спартаку, що немає свого залу. Я тільки на це кажу і це правда. Багато граємо, то підйом, то спад, поки так, на жаль. Говорять, що мають спонсори появитися, може щось зміниться в кращу сторону стосовно спортзалу. Двохразові тренування, хороше харчування, тоді можна про щось говорити. 

- Кого можете виділити з Карпат і Спартака?

- Наталя Туркало гарно зіграла, Іра Яблонська вийшла на другий тайм, помогла. Попали, не попали, но відбила. Сьогодні теж вдало зіграла на воротах. У себе, Аня Редька капітан, Юля Приходько сьогодні краще зіграла, Зоря в слабкій спортивній формі. Турбує, член національної збірної має витримувати такі ігри.

Борис Петровський

Головний тренер ГК "Карпати"

- Сподобалося, що команда проявила характер. В нас цього тижня вибуло багато гравців, що не тренувалися. На антибіотиках Олексюк, в неї запальний процес. Трав’ян з ліктем, дві грі Семаль відіграла з температурою. Лєбєдєва з тревмою на уколах, Туркало на уколах, Гайович проблеми з рукою. добре ввійшов інший воротар, підтримав.

Спартак досвідчена команда, кілька років грають разом. підбір гравців у них кращий ніж у нас. Но командна гра у нас була краща. На грі травму отримала Юля Коломоєць, практично не кидала, боялася. Але билися і я думаю, що заслужено перемогли Спартак.

- Кого можете виділити за дві гри?

- З Карпат я нікого не буду виділяти. Ми не команда, якоїсь зірки, ми тільки за рахунок командної гри можемо щось зробити.

- Хто сподобався із Спартака?

Сподобалися Редька, Приходько, Зоря. Зоря гравець національної збірної, досвідчена. Вона зараз в принципі найкращий лінійний України.

Важко було. Дуже приємно, що нас підтримують вболівальники, в нас найбільше людей ходить на гандбол і підтримують жіночий гандбол в Україні.

- Вчора Спарта вперше поступилася в чемпіонаті, можна говорити про замах на лідерство, наскільки це реально?

- Щось прогнозувати дуже важко, тому що гандбол і зокрема жіночий гандбол непередбачуваний. Ніхто не очікував поразки Спарти, але Податкова підсилилася, там новий тренер, немає проблем фінансових і вони зараз на ходу. По тій грі я знаю, що Податкова з першої до останньої хвилини диктувала умови і заслужено виграла чотири м’ячі. В Кривому Розі проблема відтоку гравців. Іде з команди Моногарова. Це лідер! Вона нам забила за дві гри 25 голів. По моїй інформації вона іде в румунський Олчім. Які у них будуть ще втрати я не знаю, але про якесь лідерство рано говорити. Ми дивимося в перед, виходимо і граємо свою гру. Турнірну таблицю подивимося в кінці чемпіонату.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)