Антон ван Боесхотен: "Ми маємо найкращу команду"

Залишився тиждень до початку ігор ІІ-го туру жіночої Суперліги, тому ужгородки проводять свої тренування на спортивних майданчиках активно готуючись до виїздних матчів проти столичного "Спартака".
 
 
Також в рамках підготовки до туру ужгородська команда проводить контрольні матчі, в основному між собою, хоча і плануються поєдинки за межами країни, які зрідка вдається втілювати в життя.
 
 
Тренер, з Нідерландів, Антон ван Боесхотен залюбки побілився секретами які необхідні для того, щоб бути командою здатною конкурувати з європейськими грандами.
 
Що потрібно Карпатам, щоб бути командою європейського рівня?
 
Мислити по інакшому, кожен з гравців мусить вміти брати на себе відповідальність та відповідати за свої вчинки. В колективі завжди має буди здоровий командний дух, який надихатиме молодь до вдосконалення та прогресу. 
 
Чи вдосталь нам стартів, щоб відповідати євростандартам?
 
Звичайно хотілось би бачити більше ігор за участі нашої команди, навіть якщо ці поєдинки товариські. У нас хороший потенціал, який до кінця не розкритий, тому кожному слід додатково працювати щоб підвищити індивідуальну майстерність.
 
 
Що можете сказати про наших суперників у внутрішньому чемпіонаті та їхні результати в І-му турі?
 
Вони для нас не так важливі, як рідна команда, якщо ми диктуватимемо свої умови в кожній грі, то тільки перемоги нас будуть супроводжувати. А щодо результатів, то це важко порівняти з грою проти нас, оскільки зараз всі налаштовуються на гру з Карпатами, тому по іншому грають, з подвійним азартом, натомість нам необхідно бути зконсентрованими на власних завданнях і перемагати будь яку команду.
 
Що сподіваєтесь побачити в грі із Спартаком?
 
Хочеться побачити кращу гру ніж другий матч із Тернополем, і навіть якщо ми граємо на виїзді ми зобов'язані святкувати перемоги. Ми маємо найкращу команду, тому переможемо всіх своїх суперників!
 
twitter.com facebook.com
Комментариев: 3
  1. Желаем "Карпатам" только побед и - вперёд, к титулам!

  2. 2015-09-25 в 21:19:27 | любитель гандбола

    сегодня играют со Спартаком почему нет информации???хотя бы счет в конце игры???

  3. Любитель, следите за новостями. Матчи со Спартаком перенесены на 28-29 сентября.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)