Про готовність команди до туру розповів лікар ужгородок - Іван Горват

Про стан здоров'я в нашій команді піклується Іван Горват, який є лікарем-інтерном за спеціальністю ортопедія-травматологія, тому у нього ми дізнаємося про готовність команди до херсонською туру.
 
 
"В цілому стан команди задовільний, проте через брак гравців на них паде дуже велике навантаження, особливо це зумовлено щільним графіком змагань, тому часу на відновлення майже немає. 
 
На тур до Херсону з нами не поїхала Іванна Мигович, тому що в єврокубковому матчі проти турецького Кастамону вона отримала пошкодження, розтягнення м'язу задньої поверхні стегна, і вибула на три тижні з тренувального процесу. Ніколь Чундак також залишилась дома, яка в тому ж матчі отримала струс мозку".
 
Яка ситуація в Дар'ї Кот, Надії Воронової та Тетяни Кильч?
 
"Даша готується до оперативного лікування, і за прогнозами лікарів за 5-6 місяців вона знову буде готова до бою. У Тетяни справи кращі, вона працює по індивідуальній програмі з тренером Антоном ван Бусхотеном, і вже отримує динамічні навантаження. А от з Надією ситуація інша, через важкість отриманої травми, їй необхідно більше часу для реабілітації, хоча кожного дня ви можете побачити цих дівчат на тренуваннях з голландським спеціалістом".
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)