Ужгородки змагались на новій спортивній арені в Тячеві

Ледь встигли перевести подих закарпатки після першого домашнього Суперлігового поєдинку, як вже вчора вони опробували на міцність представниць угорського чемпіонату найвищого девізіону.
 
 
Цей товариський матч був присвячений відкриттю нової спортивної арени в місті Тячів, та ще й мить для офіційної частини обрали в день коли всі тячівці відзначали День Народження рідного містечка, тому й на трибунах нового спорткомплексу яблуку впасти ніде було.
 
Що ж до самого матчу, то обидві команди першу десятихвилинку притирались один до одного, про що й свідчать "качелі" в рахунку, однак це тільки більш зацікавило глядачів до нового виду спорту, який в їхньому регіоні розвивається не надто стрімко. Після нервового початку першими опанували себе угорки. Вони змогли повести в рахунку, а після не реалізованого семиметрововго карпатівками відірвались вже на 4 м'ячі. Закарпатки пробували скоротити відставання, проте коли не реалізували й другий пенальті, гандболістки Вацу вже були на відстані шести пунктів. З такою ж різницею і завершився перший тайм, 22:16.
 
В другій половині гри ужгородки нічим не поступались гостям однак наблизитись ближче ніж на п'ять голів не змогли. Впевненіше у воротах почувала себе й Єлизавета Воронько, яка не раз зуміла врятувати свої ворота від гола. А найактивнішою в атаці Карпат стала Ірина Компанієць, на рахунку якої 11 влучних кидків. Хоч другий період завершився нічиєю, 13:13, проте загальний рахунок матчу був 29:35, на користь гравчинь Вацу.
 
Карпати - Вац 29:35 (16:22)
 
Карпати:
Воронько, Чіковані; Компанієць 11, Лезінська 6, Шипляк 4/1, Безрукова 3, Купчак 3, Гичка 2, Мелекесцева, Готра, Кильч, Савко;
 
Що ж, не можемо ми не тішитись з того, що на Закарпатті відроджують спортивні традиції краю та розбудовують інфраструктуру для активного відпочинку, та саме такими матчами та спортивними аренами зацікавлюють молодь, глядачів та потенційних спонсорів і меценатів для розвитку здорового суспільства країни.
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)