Наймолодші гандболістки «Карпат» мріють про молодіжну збірну України

25 мая 2012 г. Іван Паламарчук Просмотров: 3228 RSS Обсудить
Новини
Та готуються стати гравцями основи в клубі

Цей рік, 2012-ий, став особливим для 16-річних гандболісток ужгородських «Карпат» Юдіт Балог та Тетяни Кропівницької.

Вони не тільки стали чемпіонками України в своєму дебютному сезоні дорослого чемпіонату, а ще й успішно закінчили загальноосвітні і тепер думають про вступ у вищий навчальний заклад. 

Все це спонукає до нових успіхів після літніх канікул. Адже тепер їм доведеться набуватися досвіду не тільки в чемпіонаті України, а й в Європі.

Які плани будують на майбутнє дівчата та які враження від такого незабутнього дебютного сезону, ми запитали безпосередньо у них.

«Цього місяця закінчила Ужгородську спеціалізовану школу-інтернату, - розповіла Юдіт Балог. – Тепер хочу поступити в УЖНУ на факультет фізичного виховання і спорту». 

Юдіт стверджує, що не мріяла стати чемпіоном в перший же рік в команді. «Я дуже рада, що граю в «Карпатах», - зазначила вона. – Коли вже стали достроково чемпіонами, то довго не вірила, що це правда. Але тепер знаю – ми зробили все, що могли і заслужено перемогли». 

Юний голкіпер зізнається, що грала не часто, але старалася допомогти чим могла. «Я ще молода, треба ще багато тренуватися і старатися краще відбивати!», - повідомила гандболістка. 

На питання про мрії Юдіт відповідає: «Хочу і далі грати в гандбол та добитися виклику в молодіжну збірну України». 

Її подруга, 16-річна Тетяна Кропівницька, яка закінчила ту ж школу, наразі ще не визначилась де буде вчитися далі. Але знає точно – хоче продовжувати грати в «Карпатах» та розвиватися. 

«Не думала, що в такому ранньому віці буду грати за «Карпати» і навіть не сподівалася, що стану чемпіонкою України», - поділилася враження Тетяна.

Вона зізналася, що є найменшою в команді і за віком, і за зростом, проте через це не комплексує. А найкращим матчем в сезоні вважає свій самий перший поєдинок за «Карпати». «було страшно, але це нормально, адже страх перед грою відчувають всі спортсмени», - зазначила вона.

До речі, Тетяна, так само як і Юдіт, мріє колись заграти за молодіжну збірну України.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)