Ужгородські Карпати завершують літній збір в Кострино

Хоча й ужгородки змінили звичну для себе Оазу на Драгобраті на Красію в Кострино, проте це не завадило їм закласти хороший фундамент перед новим сезоном.

 

 

Так швидко промайнули ці два тижня зборів у Великоберезнянському районі, але й за цей час команда встигла не тільки добре потренуватись, а й з користю провести дозвілля, як от наприклад, за переглядом гандбольних матчів в рамках Олімпійських ігор.
 

 

Також, слід відмітити, що в команді багато новачків, в тому числі й з ужгородської СДЮШОР Карпати, яких головний керманич ужгородських Карпат наразі переглядає в якості перспективної молоді, яка вже цього сезону зможе допомогти команді боротись, як у внутрішньому чемпіонаті, так і за європейський трофей. Це добре, що молоді гравчині мають змогу тренуватись із старшими дівчатами, таким чином вони швидше звикнуть до стилю тренувань та гри ужгородських Карпат, а от що їм найбільше сподобалось чи запам'яталось ми запитались у них самих:
 

 

Вікторія Гичка:

"На зборах було дуже цікаво, найбільше сподобались вправи з бар'єрами, які допомогають розвинути правильну техніку бігу."

 

Наталія Шипляк:

"Мені також сподобались вправи з бар'єрами, оскільки завдяки силі ніг легше буде обігрувати суперника один на один, а також ці вправи допомагають покращити стрибкові показники."
 

Олена Коман:

"А от для мене, так найкраще було те, що дуже багато уваги приділяли вправам для гри в захисті. Це були різні єдиноборства, завдяки яким потім буде набагато легше в грі протидіяти супернику."
 

Вже в понеділок закарпатки покинуть тренувальний табір та повернуться в Ужгород, де вже залі продовжать працювати над техніко-тактичними діями, а також проведуть декілька спарингів, де і побачим всі сильні та слабкі сторони, щоб краще підготуватися до сезону.

 

Один із найголовніших аспектів під час збору є харчування та відновлення, тому в такі моменти гандболістки користуються дарами природи, такими як мед та пилок. Пилок завжди наповнює енергією та виводить токсини і шлаки з організму, бореться з втомою, депресією, і порушеннями сну, сприяє клітинної генерації і дозволяє скоротити час відновлення після тренувань і травм. Найбіше цінуємо продукти бджільництва, що були зібрані в гірській місцевості Карпат, а от в Ужгороді таку продукцію можна знайти в магазині "Медовий Край".

 

 

Нагадаємо, що Карпати відмовились від гри за Суперкубок, а тому перший офіційний матч за участі ужгородок відбудеться вже на початку вересня в Тернополі проти місцевого Економуніверситету.
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)