Вікторія Цибуленко: «Наступного року «Спарта» складе конкуренцію «Карпатам»

На жаль, чи може навпаки, але ужгородські гандболістки приносять славу не тільки «Карпатам». В жіночій Суперлізі є чимало вихідців зі Срібної Землі, які відіграють чималу роль в своїх клубах.

Одна з таких – Вікторія Цибуленко, лідер екс-чемпіона України криворізької «Спарти». При чому вона не тільки провідний гравець славетного колективу, а ще й один з кращих бомбардирів нашої першості та гравець збірної України.

Незважаючи на таку потужну гру, Вікторія хоче далі грати в Кривому Розі, який минулого року великих перемог не здобув. І повертатися додому, зокрема в «Карпати» наразі не збирається. Про що, власне, погодилася нам розповісти.

— Вікторія, як ви з Ужгорода опинилися в Кривому Розі?

— Все просто – вийшла заміж в цьому місті. Тому і почала грати тут. Спочатку це була «Вікам-освіта», потім «Смарт» та «Спарта». Граю в цьому місті вже 8 рік. А починала саме в «Карпатах».

— А не хотіли повернутися?

— В цьому році залишуся грати в «Спарті». В «Карпати» кликали, але вирішила ще до Ужгорода не повертатися.

— Що можете сказати про чемпіонство «Карпат»? Вони його заслужили?

— Однозначно, що заслужили. Вони йшли до цієї мети декілька років. Молодці, я за них рада.

— Коли «Спарта» вийде на старий рівень, коли їм не було рівних?

— Команда дуже омолодилася за останні 2 роки, а старі гравці розійшлися. А ті, що залишилися – не відіграли на повну через травми. Наприклад, Резніченко. Тому в такому стані від «Спарти» вимагати чогось більшого було б неправильно. Гадаю, наступного сезону дівчата боротимуться за медалі. Вони за останній рік уже «виросли», набралися досвіду. То чому б і не спробувати поборотися за медалі. Зараз в українському гандболі досить рівні команди і кожна з них матиме можливість боротися за золото.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)