Карпатівки впевнено переграли гостей з Тернополя

Лише у першій половині зустрічі гості з Тернополя змогли чинити гідний спротив.

 
 
Вчора, в ужгородському СК «Юність» відбувся перший матч шостого туру жіночої Суперліги з гандболу між «Карпатами» та «Економуніверситетом» (м. Тернопіль).
 
Поєдинок почався з несподіванки: гості повели у рахунку! На 6-ту хвилину табло висвічувало 2:4 на користь гостей і лише в середині першого тайму карпатівки почали домінувати на майданчику, а відтак і рахунок на табло вже був на їхню користь. 
 
Варто відзначити вдалу гру воротаря «Економуніверситету» Валентини Маркової, яка у першому таймі здійснила щонайменше п’ять сейвів віч-на-віч. Проте, і ужгородські дівчата, особливо в останній десятихвилинці, таки знайшли свою гру і завершили першу половину зустрічі впевнено перемагаючи - 18:10.
 
У зв’язку з відсутністю на майданчику ряду гравчинь «Карпат» через стан здоров’я, зокрема на полі  так і не з’явилися Вікторія Гичка, Яна Готра та Єлизавета Воронько, але змогли проявити себе Олександра Фурманець та Анастасія Попович. Перша сьогодні відіграла на майданчику практично весь матч і закинула у ворота суперниць 7 м’ячів, що для юної гравчині є дуже добрим показником. 
 
Другий тайм вже значно відрізнявся від першого, ужгородки, маючи перевагу в рахунку, стали діяти більш розкуто, а от їх суперниці навпаки, стали припускатися помилок як у захисті так і у нападі, через що вже за 10 хвилин другого тайму господарки збільшили розрив у рахунку до 10 м’ячів. 
 
Швидкісні атаки вдало закінчували Сухецька, Кильч, Компанієць і вже вище згадана Фурманець.
 
Натомість, гра «Економуніверситету» будувалася навколо Ілони Гайкової, яка закинула 15(!) м’ячів у ворота «Карпат», і розраховувати у такій ситуації на позитивний результат було вкрай складно. 
 
Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Карпат» із перевагою у 16 м’ячів - 37:21.
 

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)