Українки поступилися збірній Польщі в домашньому поєдинку 18:24

Жіноча збірна України з гандболу в Ужгороді, на жаль, поступилася збірній Польщі. При чому з доволі великим відривом – 17:24
 

 

Національна команда під керівництвом закарпатського наставника Бориса Петровського так і не змогли нічого протиставити своїм сусідкам.
 
Ужгород завжди був фартовим для збірної України – саме завдяки підготовці на Закарпатті, збірна пробилася на чемпіонат Європи. Гандболістки збірної сподівалися і зараз на цей фарт. До того ж, їх дуже гаряче підтримувала ужгородська публіка – «Юність» була забита глядачами.
 
Проте така атмосфера не допоїла підопічним Бориса Петровського. Хоч українки, а саме Ірина Глібко, і відкрили рахунок, але з перших хвилин стало зрозуміло – з Польщею буде складно. А вже з 10-тої стало зрозуміло, суперник значно сильніше.
 

 
Дотого ж, в українок нічого не клеїлось – дуже часто втрачали м’яча в простих передачах. Плюс – ніяк не моглипробити захист Польщі, де надійною стіною стали гандболістки ростом до 1,9 м. Оця нервозність та втрати призвели до того, що польки все більше збільшували рахунок. До такого щастя, ще й семиметрові не забивали. Після першого тайму рахунок був 8-14.
 

 

Перерва, на жаль, нам на користь не пішла. Навпаки – стали грати ще гірше. Показовим були хвилини в середині другого тайму. Коли польки вже присіли до своїх воріт, головний форвард команди Ольга Ніколаєнко  тричі з вигідних позицій не забивала голи. Мяч просто не хотів йти в ужгородські ворота.
 

 
А Польща, яку підганяли два десятка фанатів, які завітали в Ужгород, надійно тримали оборону та користувалися помилками українок. В підсумку 17:24. І в збірної України дуже примарні шанси потрапити на чемпіонат світу в Данію.
 

 
Як зізнався після гри головний наставник збірної Борис Петровський, нашій збірній дуже не вистачало зіграності. Адже це тільки другий матч команди після Євро-2014. Тим не менше, зараз буде зроблена робота над помилками і за тиждень України спробують виправити ситуацію в плей-офф матчем в Польщі.

 

karpatnews.in.ua

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)