Борис Петровський: "Дівчата працюють на своїй межі, якщо не будуть прогресувати, будемо щось міняти"

Коментарі головних тренерів після матчу Карпати - Податковий Університет, який завершився перемогою податківок з рахунком 23:29.

Майа Карбунар, головний тренер ГК "Податковий Університет"

Моя команда зіграла класно. Після вчорашньої важкої гри, я сказала дівчатам, що якщо вони хочуть виграти, то вони це зроблять. Вони захотіли, зібралися, старалися і виграли.

Вчора самовпевненість помішала, подумали, що просто так обіграють. А Львів непроста, тягуча команда. Їм теж потрібні очки, вони захотіли. Мої подумали, що на одній нозі обіграють, не вийшло.

Борис Петровський, головний тренер ГК "Карпати"

Не все виходило, дуже себе хотіли проявити перед уболівальниками. Тяжко знайти мотивацію. Але я впевнений, що сьогодні команда вийшла і боролося за перемогу. Не все забивали, не вистачало деяких гравців. Туркало капітан команди, яка веде гру. Навіть, якщо тримають її персонально, присутність на майданчику уже впливає на гру. Ще раз скажу, що ми по складу гравців поступаємося і Податковій, і Спартаку. Та дівчата молодці, вони за цей рік показали хто на якому місці. Показали це в минулому році, показали і в цьому. Вони працюють на своїй межі, якщо не будуть прогресувати, будемо щось міняти.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 3
  1. я фігєю. який огляд, такі й коментарі. раніше було краще.

  2. 2012-05-15 в 11:22:43 | порядний вболівальник

    "Вони працюють на своїй межі, якщо не будуть прогресувати, будемо щось міняти." - оу, міняти варто! головне із себе почати - бо ментальність наша така спочатку когось винити, а потім пити бо життя не так склалось...

    звісно вирішувати не мені... але гадаю, що змінювати нічого не варто окрім підвищення зарплати і підбір нових "якісних гравців"...

  3. Без мотивации децствительно трудно хорошо играть. Но в следующем чемпионате будет ещё труднее, на игру против чемпиона настрой всегда иной. И "Карпатам" обязательно надо добавлять, прогрессировать, ведь со стороны руководства и спонсоров сейчас вроде бы проблем нет в материальном плане, так что дело за девочками.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)