Наталія Туркало: «Навіть танцювали після перемоги…»

Капітан «Карпат» забила три голи та допомогла збірній пробитися на чемпіонат Європи Капітан та форвард ужгородських «Карпат» Наталія Туркало та Ольга Передерій допомогли національній збірній здобути перемоги над Швейцарією (27:25) та Ісландією (22:20), завдяки яким Україна кваліфікувалася на чемпіонат Європи-2012.

В двох іграх Наталія Туркало забила 3 голи, Ольга Передерій -1. Щоправда, Оля грала всього один матч через те, що перед цим проходила ЗНО.

Як розповіла Наталія Туркало, обидві гандболістки дуже раді, що пробилися на чемпіонат Європи.

«Після фінального свистка ми всі дуже раділи, навіть танцювати почали», - розповіла вона. За словами Наталії, радості додав і той факт, що перемогли українки саме ісландок, які не пустили нашу збірну минулого року на чемпіонат світу.

«Окрім турнірної мотивації, у нас залишився боржок перед ісландками», - уточнила вона.

Загалом, обидві зустрічі були досить важкими. Н. Туркало навіть заявила, що з куди слабшими швейцарками грати було набагато важче, ніж ісландками. «Перші грали набагато цікавіше, хоч їх всі і вважали аутсайдером. А ось скандинавки допустили чимало помилок і дуже добре в тому матчі зіграла наш воротар Пархоменко», - розповіла капітан «Карпат».

Що стосується самої гри Туркало, то сам гравець не дав однозначної відповіді. «Я створювала моменти і це добре. Але не всі реалізувала – це погано», - зазначила гандболістка.

За її словами, команді трохи не вистачало взаєморозуміння, адже збираються в такому складі кращі українські гандболістки не часто.

Завдяки двом перемогам Наталія Туркало, Ольга Передерій та, цілком можливо, що Інна Малюченко (не грала в цих матчах через травму) гратимуть на чемпіонаті Європи, який почнеться 12 грудня. Щоправда, ще невідомо де він пройде, адже попередня господарка Голландія вирішила бойкотувати чемпіонат.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 2
  1. Ну, надеюсь, что девчата - Наташа, Оля и Инна, ещё прибавят в игре к зиме, к началу Евро. Всё-таки чемпиона страны представляют в сборной.

  2. 2012-06-25 в 23:15:36 | Аноним

    А з днем народження не вітають капітана...чи вже не капітана?

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)