Закарпатки стали кращими серед дівчат 2000-2001 років народження

Сьогодні гандболістки з СДЮШОР Карпати здобули перемогу в матчі за золоті нагороди чемпіонату України.
 
 
Приємним є ще й той факт що у за золото змагались дві команди із Західної частини нашої держави, і таким чином саме "західняки" є законодавцями гандбольної моди в країні.
 
Як і в жіночій Суперлізі, за головні нагороди боролись закарпатки та львів'янки, і кожна з команд по справжньому заслуговувала одягнути їх на себе, проте саме карпатівки зуміли втілити це в життя.
 
Гра з перших миттєвостей була напружена, ініціативу перехоплювали команди по черзі, і частенько на табло сяяв паритет, 3:3 на 8-й хвилині, а потім 8:8 на 20-й. Кінцівка ж була за карпатівками, які зімли забити ще шість м'ячів, а пропустили тільки три і на перерву команди пішли з рахунком 11:14 на користь закарпаток.
 
В другій половині гри дівчата з міста Лева постійно наздоганяли суперниць і найближче їм вдалось наблизитись до відстані двох голів (15:17), проте закарпатки й далі ефективніше діяли в нападі, а на 53-ій хвилині й взагалі відірвались до 7-ми голів (17:24). І хоч під завісу поєдинку львів'янки відквитали чотири м'ячі та тільки один пропустили, але завершився матч всеодно на користь ужгородок, 21:25.
 
Львівська обл. - Закарпатська обл. 21:25 (11:14)
 
Львівська обл.:
Воронрова, Фостяк; Борисевич 14/5, Жолобович 2, Савчук 2, Дмитришин 2, Голівко 1, Братковська, Майкут, Овчаренко, Козак, Бондарева, Пихайленко, Фроляк.
 
Закарпатська обл.:
Гирявець, Чіковані; Шукаль 10/3, Купчак 6, Шипляк 5, Гававка 3, Савко 1, Макаренко, Головчак, Булина, Коман, Сендріо, Петровська, Мацко.
 
Штраф: 8 - 6 (Голівко, Савчук, Пихайленко, Борисевич - Савко, Коман, Купчак); 
7м: 5/5 - 4/3.
 
Таким чином ужгородські дічата стали переможцями змагань серед однолітків, другими стали львів'яни, а третіми броварчанки.
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)