Голландець очолив Федерацію гандболу Закарпаття

27 жовтня в Ужгороді відбулося засідання Обласної федерації з гандболу, де ухвалили рішення про реорганізацію цієї структури.

 

 

Серед питань, які розглядалися, на засіданні, була і пропозиція про обрання нового очільника федерації для подальшого розвитку та пропаганди гандболу в області.

 

У процесі обговорення кандидатів, які змогли б налагодити роботу федерації, спиралися на досвід та авторитет особи, тому одноголосно учасники зібрання, підтримали спеціаліста із Нідерландів, Антона ван Боесхотена, який запропонував нову для Закарпаття та України модель організації роботи Обласної федерації гандболу та план її діяльності на найближчі 5 років.

 

«Я свого часу працював у голландській федерації і весь здобутий досвід та напрацювання вважаю можна втілити на Закарпатті. Варто тільки підібрати однодумців у команду та щодня працювати, згідно з наміченою роботою»  – зазначив новообраний іноземний фахівець.

 

Стосовно колег, то голландському голові Обласної федерації гандболу допомагатимуть у різних напрямах роботи Юрій Бухлак, Вікторія Гойс-Шайбакова, Андрій Хім’як та Анатолій Костюх.

 

Однак, як зазначає Антон ван Боесхотен, це ще не остаточний перелік спортивних функціонерів, федерація відкрита для людей, які прагнуть розвивати гандбол в області та не бажають, аби сучасне покоління дітей втрачало можливість бути здоровими та соціально необмеженими.

 

Прес-служба ФГЗ

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)