Новий гандбольний сезон розпочався і для юних закарпатців

Закарпатські СДЮШОРівці з гандболу впевнено розпочали новий змагальний сезон.

 

 

Протягом усього тижня гандболісти місцевої СДЮСШОР з гандболу «Карпати» приймали участь у змаганнях різного рангу і рівня.
 

Так з 16 по 18 жовтня дівчата 2001-2002 р.р.н приймали І тур Чемпіонату України у м. Ужгород в стінах спорткомплексу «Юність». Позмагатися з ужгородками приїжджали суперниці зі Львова та Тернополя. 
 

Якщо суперниць з Тернополя як ужгородки та і львівянки обіграли без труднощів (відповідно рахунки 47:12 та 56:12), то гра «Карпатівок» і дівчат з Галичини виявилась надзвичайно цікавою і напруженою.
 

Всю гру йшла запекла боротьба, як кажуть м’яч в м’яч, і тільки у другому таймі ужгородці впевнено вийшли вперед з перевагою у 6 м’ячів. Але втримати до кінця гри цю перевагу не вдалося, однак і перемога з мінімальним рахунком також перемога, 23:22. Тож після першого туру закарпатські дівчата посідають першу сходинку західної зони.
 

Ще доведеться зіграти такий самий тур, який проходитиме у листопаді у Львові, після чого у фінальну частину вийдуть по дві команди з кожної зони (східної, центральної і західної), які набрали максимальну кількість очок, після чого буде утворена фінальна шістка, яка у наступних 4-х турах побореться за медалі.
 

Серед вихованок тренерів-викладачів Шукаль О.Г. та Чернова В.І. слід відзначити хорошу гру Шукаль М., Савко Е., Гирявець А., Гававки А., Макаренко О. та Сендрей Х.
 

 

А вже 20 та 21 листопада молодші дівчата 2003-2004 р.р.н вихованки Беке Д.О. та Гойс-Шайбакової В.Ф. приймали участь в І-му турі чемпіонату України суперниць з Рівненщини. Система проведення змагань у молодшій групі максимально наближена до змагань в суперлізі. Дівчата грають по дві гри вдома з одним суперником, а потім їдуть на 2 гри на виїзд. Отже всього у першому колі змагань проведуть 12 ігор.
 

У нашій західній зоні ужгородки зіграють з командами Львівської, Рівненської та Тернопільської областей. Після цього 2 команди, які набрали максимальну кількість очок виходять у фінал, де утворять, як і у старших, фінальну шістку. А ця шістка зігравши ще два тура визначить переможця Чемпіонату України. Але повернемось все-таки до змагань, які пройшли 20-21 жовтня.
 

У першій грі закарпатські гандболістки впевнено переграли рівенських суперниць з рахунком 37:17, а наступного дня – 31:23. Тож перші 4 очка у свою скарбничку наші дівчата здобули. Серед ужгородок стабільною та впевненою грою відзначались Когуч Є., Гавріш А., Петрів А., Матьовка О., Фучко В. та Сенинець Ю.
 

Також 21 листопада розпочали свої старти і юнаки, але в змаганнях обласного рівня у І турі Чемпіонату області з гандболу «Дитяча ліга» серед юн. 2003-2004 р.р.н , що проходили  у м. Перечин.
 

 

У гандбольних баталіях прийняли участь команди ОДЮСШ «Спартак» (тренер Попович О.), ДЮСШ Перечин (тренер Янкович В.), ДЮСШ «Хуст-Нарцис» (тренер Науменко М.), ДЮСШ В.Березний (тренер Ходаковський М.) та СДЮСШОР «Карпати» м.Ужгород (тренер Шайбаков А.). А результати ігор після І туру наступні:
 
В. Березний – СДЮСШОР Ужгород 13:28
 

«Хуст-Нарцис» - ОДЮСШ «Спартак» 15:11
 

Перечин – СДЮСШОР Ужгород 15:20
 

В. Березний – «Хуст-Нарцис» 6:21
 

Перечин – ОДЮСШ «Спартак» 15:19.
 

Тож після першого туру максимальну кількість очок набрали СДЮСШОР «Карпати» Ужгород та ДЮСШ «Хуст-Нарцис» відповідно по 6 очок, ОДЮСШ «Спартак» має в активі 4 очка, а команди В.Березного та Перечина по 2 очка. Нагадаємо, що за перемогу у цих змаганнях нараховується 3 очка, нічія - 2 очка, поразка – 1 очко, а за неявку команда отримує 0 очок.
 

Попереду ще три тури у яких і визначиться переможець, який набере максимум очок. А в команді СДЮСШОРІВЦІВ слід відзначити хорошу гру Беке Д., Воробьєнка Б., Корчинського О., Савицького Б., Лісія Д., Дробяцького Є., Сімйона І. та воротаря Шайбакова Н.
 

Вітаємо спортсменів з хорошим початком і бажаємо завершити всі змагання без травм та з чемпіонськими медалями!!!
 
СДЮШОР Карпати з гандболу, ФГЗ
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)