Ужгородські "Карпати" вдома перемогли литовський "Жальгіріс".

5 октября 2013 г. Прес-служба Просмотров: 4752 RSS 7
Новини

Ужгородські «Карпати» перемогли в першому матчі Кубку ЄГФ. На майданчику «Карпати-Арена» вони здолали кращу команду Литви – каунаський «Жальгіріс» з рахунком 28:23. 
Розпочався матч при заповнених трибунах «Арени» з активних атак господарів. Вже на 40-ій секунді  «Карпати» забили гол. Завдяки пресингу, вони заробили семиметровий, який традиційно реалізувала Юлія Тарасова. Не давши навіть підійти до своїх воріт литовкам, господарі встигли і другий та третій гол забити. Такий пресинг  на початку гри ввів литовських гостей в шок, через що тренер «Жальгіріса» змушений був брати тайм-аут. Це подіяло на литовок і після поновлення гри зуміли відквитати один гол. 
В подальші хвилини раритет сил не змінився – навіть в меншості «карпатівки» грали досить впевнено. Трикутник в центрі поля в складі Кот - Уманець - Цибуленко вдало комбінував та  продавлював захист литовських гостей. І це незважаючи на дуже хорошу гру голкіпера «Жальгіріса» - якби не вона рахунок в першій половині гри був би розгромними.  
Проте литовки захищалися добре, а до кінця тайму і зовсім освоїлися на майданчику «Карпати-Арени»  - вже на 10 хвилині зрівняли рахунок  - 9:9. 
Далі пішла, на жаль, гра під диктовку  литовок – і лише за допомогою капітана Вікторії Цибуленко  «Карпатам» вдавалося втримати мінімальну перевагу. Під кінець першої половини господарі нарешті знайшли свою гру і вийшли вперед в 3 мячі. Цю перевагу втримати господарям таки  вдалося 14:11 на користь чемпіонів України. 
Другий тайм хоч і розпочався з гола «Карпат», проте литовки встигли відповісти відразу двома голами 15:13.  Наступні 10 хвилин гра була рівною – господарі не підпускали суперника ближче ніж на 2-3 голи.  Ближче до 15-ої хвилини литовки  почали насідати на ворота «Карпат», давши зрозуміти, що їх такий стан справ на майданчику не влаштовує. Проте саме така тактика дала  можливість  господарям проводити швидкі контратаки – таким чином за 12 хвилин до фінального свистка вирватися на 4  голи – 22:18. 
Проте таку важливу перевагу «Карпати» почали втрачати – слабка гра в захисті призвела до того, що на 21-ій хвилині рахунок був вже 23:22. Через це Борис Петровський навіть взяв тайм-аут. Він подіяв – голи від Кот та Уманець повернули комфортну перевагу 25:22. За 5 хвилин до завершення матчу наші чемпіонки  змогли забити ще  два голи та один раз пропустити – 27:23. Кінцева п'ятихвилинка   була вкрай напружена. За цей час «Жальгіріс» не забив семиметровий та не скористався ще з двох атак, а ось Вікторія ЦИбуленко  свій шанс використала і за 1,5 хвилини до кінця забила гол – 28:23.За останні 30 секунд литовки двічі порушували правила, проте «Карпати» більше не забили – остаточний рахунок 28:23. 
«Карпати» - «Жальгіріс» *28:23 (14:11)
Арбітри: Т. Алперан, Р.Сцевола (Італія). Делегат ЄГФ: Балаж Шоуш (Угорщина).
"Карпаты": Гайович, Артемчук, Сумарока; Цибуленко (7), Кот (6), Тарасова (5/5), Мигович (2), Уманець (2), Парандій (2), Семаль (2), Лезінська (1), Воронова (1), Цубина, Лебедева, Кильч, Руснак.
Головний тренер: Борис Петровський.
"Жальгіріс": Ясіюлевіцеюте; Відунайте (6), Вайткуте (5), Кніюбайте (4), Лудекайте (4), Паліонуте (3), Іціюкайте (1), Баркановайте, Каселіонуте, Казлаюскайте, Любуте, Оксаіте.
Головний тренер: Скарбаліюс Антанас.
Штраф: 6 - 6. 7М: 5 (5) - 1 (0) (Іціюкайте влучила в штангу воріт Гайович)
Отже, доля протистояння вирішиться в Каунасі. Гра відбудеться вже за тиждень.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 7
 1. Где Ваши чемпионские углы,Карпаты???? А что же будет в Литве?

 2. А когда поедете в Литву?

 3. На каком канале можно будет посмотреть ответную игру?

 4. 2013-10-06 в 20:48:04 | Анонім

  в Литве будет то что и на Украине- победа!!!!игра есть игра и Камила,углы там где они и должны быть- на своих углах.

 5. Если так будут играть углы в Литве нам больше делать нечего в Европе!!!

 6. 2013-10-06 в 23:48:03 | Алексанр

  это точно углы слабо выглядели.

 7. Правда, в прошлом сезоне углы выглядели солиднее!

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)