До Дня фізичної культури та спорту в гандбол грали і дорослі і малі

В спортивному комплексі Юність пройшов гандбольний вікенд, а саме з нагоди святкування Дня фізичноі культури та спорту дівчата 2003-2004 років народження змагались і відкритій першості Закарпатської області, а чоловіки боролись за Кубок Закарпатської області.
 

 

Обидва турніри видались на славу, оскільки всі переможці були нагороджені дипломами та кубками.
 

 

 

У дівчат рівним небуло командам із СДЮШОР Карпати, Ужгород-1 та Ужгород-2 впевнено переграли суперниць із Воловця та Хуста, а от у фінальному поєдинку Ужгород-1 (2003 р.н.) розгромив на рік молодших дівчат із Ужгород-2 (2004 р.н.) 13:1.

 

Щодо матчу за третю сходинку, то тут було більше боротьби. В першій половині гри здалось ніби хустяни без проблем здобудуть бронзу змагань, оскільки вони зуміли забити 7 голів, натомість пропустили тільки один, проте другий тайм був повною протилежністю першого. Дівчата із Воловця спробували переломити хід матчу, цього разу вони за тайм пропустили тільки один гол, але забити зуміли тільки 6, таким чином в "бронзовому" поєдинку, з мінімальної перевагою, перемогу святкували гандболістки із Хуста.

 

 

Загальнокомандні місця:

 

1. Ужгород-1

2. Ужгород-2

3. Хуст

4. Воловець

 

 

А от щодо неділі, то в тому ж спорткомплексі відбувся Кубок області з гандболу вже серед чоловічих команд.

 

Всі хто був присутній на змаганнях стали свідками запеклої боротьби та повної самовіддачі з боку учасників Кубку області.

 

 
За сліпим жеребом було визначено дві пари півфіналістів, а саме:

 

В. Березний - Хуст 18:20 (9:10)
Перечин - ЗУІ ім. Ференца Ракоці ІІ "Берегово" 13:19 (6:8)
  

Таким чином у фіналі зійшлися команди із Хуста та Берегова, а за бронзу боролись В. Березний та Перечин.

 

В матчі за третю сходинку перечинці виявили більше бажання, тому й вирвали перемогу, реалізувавши на останніх секундах семиметровий штрафний кидок. В підсумку Перечин - В. Березний 17:16 (10:9).

 

 

Не менш напружений виявився і матч за золоті нагороди, де вже другий рік поспіль змагаються, за головний трофей області, Хуст та ЗУІ ім. Ференца Ракоці ІІ "Берегово". Якщо в першому таймі перемогу святкували хустяни 8:9, то друга половина гри розтавила всі крапки над "і", де у завешальній "п'ятихвилинці" берегівчани зуміли переломити хід гри на свою користь (18:16), та здобули, вдуге поспіль, Кубок Закарпатської області з гандболу.

 

 

Також слід відмітити те, що й ужгородські Карпати, поза конкурсом, також прийняли участь в змаганнях, та провели два товариських матча із чоловічими командами. Спочатку переграли команду з Хуста, а потім ще й святкували перемогу в матчі проти збірної команди В.Березний-Ужгород-Перечин.

 

 

Федерація гандболу Закарпаття

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)