Ужгородки вдруге поступились в матчі з львів'янками

«Галичанці» вдалося на останніх хивлинах вирвати перемогу

 

 

Вчора в спорткомплексі «Юність» відбулася другу гра в рамках 8-го туру жіночої Суперліги з гандболу. Після вчорашньої поразки, ужгородські «Карптати» прагнули взяти реванш у львівської «Галичанки».
 

Господарки майданчику максимально щільно грали в захисті, задавши тон в грі. Відтак, результативність обох команд у першому таймі була вкрай низькою, чому сприяла й вдала гра воротарів обох команд. Але «Карпати» були більш влучніші і пішли на перерву ведучи у рахунку - 8:7.
 

Початок другого тайму став своєрідним продовженням першої половини зустрічі, обидві команди не ризикували і намагалися розіграти м’яч до вірного. Жодна з команд не могла піти у відрив, але це не влаштовувало ужгородську команду. Тренер «Карпат» Борис Петровський кілька разів вдавався до заміни воротаря, під час атак команди, випускаючи на поле сьомого польового гравця, таким чином створюючи численну перевагу. Проте далеко не кожна з таких атак закінчувалася результативно.
 

В останній десятихвилинці «Галичанці» вдалося здійснити п’ять вдалих атак, натомість ужгородки, як і у вчорашній грі, в останній хвилини матчу раз-по-раз втрачали свої нагоди біля воріт львів’янок, відповівши лише трьома вдалими пострілами. Матч закінчився з рахунком 17:19 на користь «Галичанки».

 

Карпати - Галичанка 17:19 (8:7)
 
Карпати:
Воронько, Чіковані; Готра 6, Безрукова 5, Шипляк 2, Лезінська 2, Гичка 1, Кильч 1.
 
Галичанка:
Гладун, Салтанюк; Коновалова 4, Савчин 3, Гайкова 3, Давидянц 3, Воловник 2, Баранович 2, Маркевич 1, Сабова 1.
 
Штраф: 2 - 2 (Безрукова - Баранович); 7м: 5/5 - 4/3 (Савчин не змогла переграти Воронько).
 
Дніпрянка - Спартак 33:24
 
Реал - Економ-Університет 36:22
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)