Жіночих поєдинків проти Спартака в Ужгороді не буде! Спартак вкотре зійшов з дистанції

Клуб жіночої Суперліги з гандболу київський «Спартак» відмовився їхати на матчі проти Ужгородських «Карпат», який повинен був відбутись 20-21 лютого в спорткомплексі «ЮНІСТЬ».
 
 
 
Зважаючи на попереднє «добро» від столичного клубу в Ужгороді вже замовили трансляцію, рекламу та готувались до прийдешніх поєдинків, однак у керівництва «Спартака» власний підхід до справи. І якщо поглянути на аналогічну домовленість з херсонською «Дніпрянкою», до яких «легенда» українського гандболу мала також приїхати і зіграти два поєдинки у гостях – то прослідковується системна бездіяльність та навіть відвертий саботаж національного чемпіонату!
 
Переконливо просимо спортсменок клубу «Спартак» не сприймати це на свій рахунок, ви молоді і перспективні гравчині, у вас ще все попереду і наразі єдине, що вам заважає доказувати своє бажання і майстерність грати це керівництво вашого клубу.
 
 
Як пояснити той факт, що останній раз коли «легендарну» команду нагороджували медалями національного чемпіонату це був 2006 рік?! Тобто, 13 років - жодного успіху. Водночас, варто пригадати, що відмови «Спартака» грати матчі регулярного чемпіонату в останні роки не поодинокі випадки. І це в той момент коли під боком все «столичне» керівництво. Коли в умовах нинішнього чемпіонату і затрат на діяльність клуба не знайти спонсорську чи меценатську підтримку в Києві – це дикий абсурд, сюрреалізм і просто верх менеджерського цинізму.
 
 
Спортивні заслуги Зінаїди Михайлівни Турчиної, видатної Української спортсменки і найкращої гандболістки ХХ століття за версією Міжнародної федерації гандболу дійсно незабутні і вражаючі, тренерські здобутки на початку 90-х років також не менш видатні. Будемо відверті і чесні, як президент столичного клубу пані Турчина до 2010 року робила все можливе і дійсно клуб залишався серед претендентів на медалі. Однак останні роки це не просто якийсь сигнал, що щось іде не так, це діагноз!
 
Ми щиро віримо, що як справжній спортсмен, який йдучи до мети кожну поразку аналізує та використовує для покращення свого результату в майбутньому, так і керівництво столичного «Спартака» проаналізує причини поразок останніх років і сміло прийме правильні рішення.
 
 
В свою чергу гандбольний клуб «Карпати» й надалі чекатиме та надіятиметься на справжню боротьбу в чемпіонаті та захоплюючі поєдинки, як колись, між нашими клубами і завжди готові тепло прийняти в Ужгороді «Спартак», де публіка пам’ятає той гандбол якому Спартак вчив усю країну!
 
Прес-служба ГК «Карпати» 
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)