Збірна України з гандболу переграла ГК «Карпати» / ФОТО

Перемогою національної збірної України з гандболу завершився товариський матч проти ужгородських «Карпат», який пройшов в Ужгороді. Завершився матч з рахунком 24:31 на користь збірниць.
 
 
Протягом всього матчу гра була відносно рівною, хоча гравчині збірної мали невелику перевагу. Послаблення у складі «Карпат», найімовірніше, було викликане тим, що кілька гравців основи зараз перебувають у лавах збірної. Тому, протягом гри можна було прослідкувати часті непорозуміння у центрі захисту. Крім того, карпатівки були значно нижчі ростом, аніж гравчині збірної, що унеможливлювало дальні кидки.
 
 
 
 
«Карпати непогано проявили себе, інколи навіть вели у рахунку, але в кінці розслабились. Дівчата трохи підсіли фізично, що і позначилось на результаті. Сьогодні ми пробували експериментувати зі складом, оскільки частина наших гравців грали за збірну», - сказав тренер «Карпат» Андрій Хім'як.
 
 
 
 
Збірна України також виглядала не найкращим чином. Дівчата помилялись при передачах, втрачали м’яч у найпростіших ситуаціях та мали достатньо велику кількість неточних кидків.
 
 
 
 
Сьогодні відбудеться друга двостороння гра команд.
 
 
 
 
Нагадаємо, що в Ужгороді стартував підготовчий етап збірної України з гандболу до відбіркового матчу Чемпіонату Європи, який відбудеться 8 жовтня в Сербії.
 
 
twitter.com facebook.com
Комментариев: 6
  1. Трансляция матча Сербия-Украина 8 октября тут http://www.5kolec.com/handball/video/article-6854/, или на канале "СПОРТ 1". Всем желаю успешного выступления! Хотелось бы - победы... Держим кулаки за девочек.

  2. Проигрываем уже 13-17 в начале второго тайма...

  3. Очень много ошибок. Второй тайм вообще провалили, пока сербки не начали в концовке "шалить". В итоге - минус 9. 25-34. Жаль. Ждём чешек 11 октября в "Юности".

  4. 2015-10-09 в 00:50:31 | Віктор

    Дивився гру чешок,думаю нашим буде дуже важко,але радий би був помилитись.

  5. Посмотрим...

  6. 2015-10-09 в 00:57:14 | Віктор

    ну не тільки посмотрім,але й побачимо,чешки досить організована команда і на мою думку сильніша за цю Сербію.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)