Закарпатські гандболісти деб'ютували в чемпіонаті України / ФОТО + СТАТИСТИКА

В п'ятницю в Ужгороді відбувся матч першого туру І ліги Чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд.
 
 
Загалом в Ужгород цього вікенду мали зіграти команди «Закарпаття» (м. Ужгород), «Тернопіль» (м. Тернопіль) та «Олімпік» (смт. Томашпіль). Однак останні, на так і не прибули до Ужгорода.
 
 
 
СК Юність приймав гру між командами «Закарпаття» та «Тернопіль», матч розпочався о 17:45.
 
Гра розпочалася достатньо нервово, було багато боротьби, однак реалізація моментів відверто не вдавалася. Трохи успішнішими були тернополяни, які за жеребом формально були господарями майданчику. За 10 хвилин до кінця першого тайму вони вели у рахунку з перевагою у 2-3 м’ячі. Однак, нашим землякам вдався дуже впевнений фінішний спринт і в останню "пятихвилинку" вони закинули супернику 6 м’ячів, звівши першйи тайм до нічійного результату 15:15.
 
  
Друга половина гри розпочалася за тим же сценарієм, що і перша: багато боротьби і обмаль точних пострілів. Однак, вже ближче до середини тайму закарпатці змогли провести кілька вдалих атак, натомість гандболісти «Тернополя» кидали або повз ворота, або на заваді ставав наш воротар.
 
 
На 21 хвилину другого тайму рахунок вже був 23:26 на користь «Закарпаття» і за перепетіями на майданчику було зрозуміло, що перемогу наші гандболісти не віддадуть. Як і в кінціві першого тайму їм вдалося потужно відіграти завершальну третину зустрічі, закинувши суперникам ще 6 м’ячів, натомість тернополяни змогли реалізувати лише два свої моменти. Закарпатці перемогли з рахунком 25:32.
 
 
Тернопіль - Закарпаття 25:32 (15:15)
Судді: Сасін/Товт (Берегово), Делегат - Стегура Дмитро.
 
Тернопіль:
Кукуруза, Рижак; Білоголовка 9, Вольгинський 5, Ковальчук 4, Лукавецький 3, Лещенков 3, Кирила 1.
 
Закарпаття:
Шайбаков, Брензович; Данило 6, Рошко 6, Діденко 6, Мисяйло 5, Сура 4, Костюх 2, Дебрецені 2, Уманець 1.
 
Штраф: 4 - 8 (близнюк, Кирила - Костюх, Данило, Рошко, Брензович (червона)); 7м: 2/0 - 1/1.
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)