Закарпатки на мажорній ноті завершили цей рік

25 декабря 2016 г. Прес-служба Просмотров: 2974 RSS Обсудить
Суперліга » Новини
Здолавши двічі миколаївський Реал ужгородська дружина й надалі наступає на п'яти львівській Галичанці, яка поки що лідирує в турнірній таблиці.
 

 

Сьогоднішній поєдинок між Реалом та Карпатами виявився не менш цікавим ніж вчорашній, проте цього разу закарпатки інтригу тримали тільки до середини першого тайму, де грали ніби в піддавки, проте як тільки терпіння лопнуло, то одразу вирвались вперед і хазяйкам їх наздогнати було дуже важко. Ірина Яблонська-Бобаль підчищала всі помилки в захитсті, а Ірина Компанієць своїми голами добивала реалівок. Перша половина гри завершилась з відривом в десять голів, 8:18.
 

Щодо другого тайму, то й тут карпатівки тільки нарощували перевагу. Знову хорошу гру у воротах продемонструвала Єлизавета Воронько, яка також зуміла внести й свій вклад в перемогу команди. Вона не тільки радувала нас своїми сейвами, а й двічі зуміла відзначитись у воротах миколаївського Реалу.
 

Оскільки всі гравчині ужгородської команди отримали шанс проявити себе, тому й Катерина Шеламова зуміла продемонструвати чудові сейви, а вчорашня деб'ютантка - Катерина Купчак записала в свій актив ще один гол в цьому сезоні.
 

Таким чином карпатівки довели гру до розгромного завершення й на святкові вихідні пішли в піднесеному настрої.

 

Реал - Карпати 19:34

 

В іншому матчі цього ж туру, львів'яни також каменя на камені не залишили від столичного Спартака.

 

Спартак - Галичанка 18:34

 

А от щодо матчів Економуніверситет - Дніпрянка, то вони перенесені на 3 та 4 лютого вже наступного року.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)