Всі на гандбол, центральний матч туру, Карпати - Галичанка!

Принципові суперники, головні фаворити у боротьбі за чемпіонство «Карпати» та «Галичанка» зіграють між собою в Ужгороді в рамках Суперліги 4 та 5 лютого.
 
 
«Галичанка» не втратила від початку сезону жодного очка і лідирує в турнірній таблиці. «Карпати» - на другому місці. Ужгородські гандболістки виграла всі матчі окрім двох, в яких зазнала поразки від «Галичанки» на виїзді. Тепер команді Бориса Петровського потрібно вдома брати реванш та наздоганяти львів’янок. Традиційно великі сподівання у грі «Карпат» покладається на майстерність воротаря Ірини Яблонської-Бобаль. До того ж, за словами президента клубу Ледіди, в цьому сезоні ужгородський клуб має найсильніший захист за останні роки. 
 
 
Ірина Яблонська-Бобаль, воротар ГК «Карпати»:
 
«Безумовно ми хочемо взяти реванш і налаштовуємося на це, а наскільки ми готові покажуть ігри. Гадаю, вони буде дуже напруженими. Команди намагатимуться грати швидко, бігти на спинах суперниць, на переходах. Важливо зіграти дисципліновано. Зробити найменше помилок, вчасно повертатися в оборону.  В цих матчах маємо показати все, над чим ми працювали  від початку сезону.
 
 
У нас всі в строю. Ми провели три товариських матчі в Угорщині і побачили свої помилки. 
 
Відтоді як ми грали з «Галичанкою» «Карпати» стали більш впевненими у собі. Наша молодь підросла у фізично та ігровому плані. Отож ми сподіваємося на їх допомогу. У нас в захисті стіна в центрі. Задній лінії «Галичанки» буде важко».   
 
У «Галичанки» зіграна команда. Леся Смолінг та Наталія Туркало ведуть за собою всіх інших. За відсутності Наталії Савчин «Галичанка» змінила акцент у своїй грі. Без класичної задньої вони більше грають один в один. Додала у «Галичанці» Наталія Стрюкова.
 
«Карпати» (Ужгород) - «Галичанка» (Львів)
 
4 лютого. Початок 17.00
5 лютого. Початок 11.00
Ужгород. СК «Юність»
 
Сергій ЦУКІЛО
ФЕДЕРАЦІЯ ГАНДБОЛУ УКРАЇНИ
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)