Вікторія Цибуленко-Бежинець: "Спробую виправдати на майданчику звання капітана"

19 сентября 2013 г. Денис Фазекаш Просмотров: 2574 RSS 1
У новому сезоні Суперліги «Карпати» матимуть не тільки оновлений склад, а ще й нового капітана. Нею стала досвідчена Вікторія Бежинець-Цибуленко – чемпіонка України у складі двох команд та один з кращих бомбардирів в історії місцевого жіночого гандболу. Вона повернулася в Ужгород лише минулого сезону, проте вже з цього сезону саме вона буде заміняти на посаді капітана вибувшу на певний період Наталію Туркало.
«Дівчата довірили мені це звання, тепер буду намагатися виправдати його, - зізналася нашому сайту Вікторія Цибуленко. -  Спробую бути опорою не тільки в грі, а й в житті. Будемо разом працювати, розвиватися, вчитися та йти до поставлених завдань. Звісно, Наталя Туркало була лідером в команді – вона дуже відповідальна та порядна людина, надійний гравець та гарний друг. Нам буде дуже не вистачати її на майданчику, проте ми раді, що вона скоро стане мамою». 
Вікторія зазначила, що команда вже готова до чемпіонату. «Для нас були створені всі умови, провели хороші збори в Берегові, в горах на Драгобраті, - розповіла вона. – А ще дуже корисні були для нас проведені спаринги, де могли напрацьовувати різні варіанти захисту, комбінації в нападі та будувати модель гри».
За словами нового капітана, тепер команді слід награвати нові зв’язки, адже з клубу пішло багато основних гравців.  «Всім слід звикнути друг до друга та грати в ту гру, яку від нас чекає тренер, - зазначила вона. – У команди є задача – ми будемо боротися за третє чемпіонство! Ми налаштовані дуже серйозно, на кожну гру будемо виходити з повною самовіддачею, відповідальність та впевненістю. Суперників не слід недооцінювати – в команди в Суперлізі будуть боротися за  призові місця. А ще нас чекають важкі ігри в єврокубках, де ми також будемо битися до останнього. До «Жальгіріса» в нас ще є час підготуватися».
twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. 2013-09-19 в 22:21:00 | Виктор

    Витка,ты супер! Желаем удачи в новом сезоне!

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)