Відпустка з користю

Літню відпустку спортсмени гандболістки ужгородських Карпат проводять по різному, хтось знаходить можливість поніжитись на пляжі під пекучим сонечком, хтось влаштувався на роботу, щоб під час канікул задовольнити власні фінансові потреби, а хтось із спортивного інтересу вирішив себе спробувати в нових видах спорту.
 

 

Так от нещодавно в Угорщині пройшов чемпіонат Європи з пауерліфтингу, де карпатівка Ірина Компанієць здобула ще одну пам'ятну нагороду на власну дошку пошани.

 

"На змагання вирішила поїхати спонтанно, не планувала зазделегіть, проте мама мене в цьому підтримала, як і товариші із спортивного залу "Олімп", і це надало додаткового стимулу. Такі змагання стали для мене чудовим досвідом, оскільки це кардинально інший вид спорту, де кожен сам за себе. Порівнювати командні види спорту із індивідуальними важко, оскільки всюди є свої як переваги, так і негативні моменти. Виступаючи на цих змаганнях чітко розуміла, що можу розраховувати тільки на себе, хоча й була чудова підтримка та атмосфера. Щодо результатів, то боролася я в таких вправах: Присід, Жим лежачи та Станова тяга, і за підсумками (250 кг) здобула золоту нагороду. Знаю, що це своєрідний аванс, оскільки було мало конкурентів у моїй ваговій категорії, проте для себе зрозуміла, що якщо буде шанс, то обов'язково знову себе спробую в силовому триборстві. Щодо цілей в гандболі, то тут трошки складніша ситуація, коли була молодшою, то постійно рівнялась на старших дівчат, які демонстрували видовищний гандбол, а тепер в українському гандболі немаю на кого рівнятись, тому розумію, що тепер моя черга бути прикладом для молодого покоління, тому стараюсь працювати над собою з подвійним ентузіазмом, щоб бути хорошим взірцем."

 

Спілкуватись з цілеспрямованою людиною завжди приємно, а якщо вона ще й гандболістка - то в двічі веселіше, тому колектив ГК Карпати вітає тебе із вдалим виступом на змаганнях, та бажає не зупинятись на досягнутому, завжди бути мотиваційним лідером нашої команди та для всіх хто вирішив поєднати своє життя зі спортом.

twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. КРАСОТА!!! МОЛОДЕЦ!!!

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)