Ужгородські "Карпати" посіли друге місце на товариському турнірі в Польщі

Цього вікенду гандболістки ужгородських "Карпат" прийняли участь в товариському турнірі в польському Новому Сончі.

Здолавши в перший ігровий день "Корону" з Кельце 31:25 (17:13) та хазяйок турніру "Олімпію-Бескид" 32:29 (16:12), команда Валерія Войналовича отримала чудовий шанс посперечатися за головний трофей змагань з командою Бориса Петровського.
Згідно з розкладом турніру другий ігровий день розпочався поєдинком між "Карпатами" та "Ювентою" з Міхайловців, на якому був присутній почесний президент ГК "Карпати" Олександр Олександрович Ледида зі своєю дружиною.
Першу половину гри "карпатівки" постійно наздоганяли суперниць в рахунку, але до перерви змогли відновити рівновагу в матчі і на відпочинок дівчата пішли з нічийним рахунком 15:15. 
Щодо другого тайму, то ужгородські розпочали його активніше та змогли нав'язати словачкам свій темп гри. Обидві команди багато забивали, тому остання "десятихвилинка" виявилась вирішальною. Наприкінці матчу наші дівчата частіше помилялися в атаці, а "Ювента" забивши два останні м'ячі, змогла забезпечила собі перемогу в поєдинку, 35:37.
Завершили свій виступ на тунірі "ужгородки" розгромною перемогою над другою місцевою командою "Двойка Профіл" Новий Сонч 41:17 (21:8), а команда з Міхайловців здолавши "Олімпію-Бескид" забезпечила собі перемогу на турнірі за Кубок президента Нового Сончу.
Таким чином, загальнокомандні місця розподілились наступним чином:
1 - "Ювента" Міхайловці (8 оч.)
2 - "Карпати" Ужгород (6)
3 - "Олімпія-Бескид" Новий Сонч (4)
4 - "Корона" Кельце (2)
5 - "Двойка Профіл" Новий Сонч (0)
twitter.com facebook.com
Комментариев: 2
  1. 2014-08-26 в 18:13:33 | болельщик

    А Вика почему не играла...но все же молодцы...Карпаты умнички)))учитывая статус турнира не плохо

  2. 2014-08-26 в 19:25:58 | болельщик

    см. предедущую статью.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)