Ужгородські "Карпати" розпочали НТЗ на Драгобраті

4 августа 2014 г. Прес-служба Просмотров: 4728 RSS 11
Новини
, , ,
Розпочались тренувальні збори на Драгобраті, де ужгородські "Карпати" обливаючись сьомим потом на тренуванні для того, щоб скласти конкуренцію європейським колективам у боротьбі за Кубок ЄГФ та вибороти золото чемпіонату України.
 
 
Зі слів головного тренера та спостерігаючи за тренувальним процесом стає зрозуміло, що дівчата знаходяться в чудовій фізичній формі, а завдяки кліматичним умовам, дівчата краще себе почувають. Зокрема покращився сон, який для професійних спортсменок є одним із основих факторів відновлення.
Головний тренер ГК "Карпат", Валерій Войналович:
- Наші збори триватимуть до 15 серпня, за цей час ми плануєм покращити загальну фізичну підготовку спортсменок, а вже після повернення до рідного спортзалу головним акцентом на тренуваннях буду тактична підготовка. Також, ми маємо змогу переглянути матчі нашого найближчого конкурента в Кубку ЄГФ, лондонської "Олімпії", та розбираєм до дрібниць матчі українського чемпіонату минулого сезону, щоб уникнути старих помилок.
Щодо ігрової практики, то ми отримали пропозицію від клубу з Нового Сончу (Польща), про проведення товариського турніру, в якому за попередніми підрахунками буде від 6 до 8 команд. Дата проведення з 24 по 26 серпня. 
Також чекаємо проведення звітно-виборчого конгресу 6 вересня, після якого стане відомо долю чемпіонату України.
Асистент головного тренера ГК "Карпати", Андрій Хім'як:
- Проведення НТЗ, на висоті вище 1400 метрів, дозволяє дівчатам не тільки покращити фізичну форму, а ще й оздоровитися, оскільки особливість розташування готелю дозволяє вдосталь насолодитися лісовими ягодами та загартуватися, за допомогою гірських джерел.
Тренувальні збори будуть проводитись за системою 4+1, де дівчата після 4-ох тренувальних днів матимуть день на відновленя. Також, тренерський штаб подбав про те, щоб гандболістки проводили відпочинок активніше, наприклад грою в бадминтон та проведення турнірів, між спортсемнками, з шахів.
На НТЗ ми запросили трьох вихованок Ужгородської ОблДЮСШ, які тренуються в повному обсязі разом з "карпатівками", і зможуть, в перспективі, отримати шанс себе проявити граючи за рідну команду.
twitter.com facebook.com
Комментариев: 11
 1. 2014-08-05 в 01:33:34 | Василий

  На фото нет Наташи Семаль Юли Тарасовой и вратарь только Наташа...а где они...индивидуалино занимаются?или еще на отдыхе?

 2. 2014-08-05 в 01:42:27 | любитель гандбола

  Хорошо выглядите девчонки так держать в новый сезон с новыми силами...КАРПАТЫ чемпион...верим любим болеем ждем новых побед

 3. 2014-08-05 в 18:49:14 | Прес-служба

  В команді невеликі зміни, Наталія Семаль, Юлія Тарасова, Тетяна Сумарока та Ольга Артемчук в цьому сезоні не виступатимуть в складі ужгородських "Карпат".

 4. 2014-08-07 в 16:02:35 | Дмитрий

  а очень сложно вам будет без них,хотя бы без некоторых из них,особенно в еврокубках.так,что думайте,прежде,чем делать такие решения.у вас и так девченок раз,два,и обчёлся.

 5. 2014-08-07 в 16:50:41 | Василь

  так,так...повністю підтримую Дмитра.як ви будете без потужної гри Наталки Семаль,а хто буде пробивати семиметрові як не Тарасова?важко буде,важко.зміни є у всіх командах,так якщо ви прощаєтесь з цими людьми,так шукайте достойну заміну,а не "підсилюєте" команду молоддю.хто згоден?

 6. Я не згоден! Ну "семіряки" крім Тарасової можуть спокійно виконувати і Кот, і Цибуленко і багато інших гравців..а щодо Семаль, то чув що вона вирішила займатися тільки роботою в універі. Тому шановні, не слід завчасно критикувати дії керівництва клубу.

 7. 2014-08-07 в 19:19:47 | Василь

  я всеодно вважаю,що їм буде важко без них,так само як і без воротарів.

 8. Слідкуй за командою..є нові гравці і голкіпери, не менш досвідчені!

 9. 2014-08-07 в 19:47:50 | анонім

  та ну як можна мати тільки двох воротарів?завжди бачив в кожній команді по 3 а то и по 4 воротаря.один захворів,у другого травма,і все,польовий ігрок на ворота)

 10. А де п.Петровський, не видно його на фото?

 11. 2014-08-08 в 16:22:56 | анонім

  він перейшов до Словакїї

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)