Ужгород прийме фінальний тур "Карпатської ліги" з гандболу серед чоловічих команд

Вже стало традицією проводити фінальні тури всеукраїнських першостей з гандболу на "Срібній Землі", тому чоловічі змагання також з радістю прийме гостинний Ужгород. З 17 по 19 квітня в спортивному комплексі "Юність" пройде заключний тур чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої Ліги західноукраїнської гандбольної регіональної ліги "Карпатська ліга".

На протязі сезону вісім колективів із західної України боролись за головний трофей змагань, і тепер, як і минулого року, в Ужгороді відбудеться фінальний тур, після якого пройде урочисте нагородження переможців.

Щодо самого турніру, то створений він був минулого року Губальом Олександром та Людовіком Олександром, які вже цього сезону змогли присвоїти змаганням ранг Вищої Ліги чемпіонату України. Головною метою змагань є популяризація чоловічого гандболу в західній Україні та дати змогу аматорським та ветеранським командам прославляти гандбольні традиції своїх регіонів.
 
Згадуючи минулий сезон, то трійка призерів була така:
 
1 місце - ГК "Медве", Берегове
2 місце - ГК "КДЮСШ-ЛДУФК-Політехнік", Львів
3 місце - ГК "Карпати", Збірна Закарпатської області
 
Одразу обидві закарпатські команди змогли пробитися в лідери змагань, проте цього сезону все набагато цікавіше.
 
 
Повертаючись до любові ужгородців до гандболу, то слід відмітити те, що ценральний матч минулого сезону між командами з Берегова та Львова транслювався на Тисі-1, тому сподіваємося, що й цього року місцеве телебаченя на обділить увагою фінальний тур " Карпатської ліги". А щодо нагородження, то очікуємо побачити президента ФГУ - Андрія Анатолійовича Мельника, який в минулому сезоні, окрім кубків та медалей, нагородив команди й цінними подарунками.
 
Тому всіх ужгородських любителів гандболу запрошуємо відвідати гандбольне свято та матчі команд, що прославляють Закарпатський край, і підтримати їх в боротьбі за золоті нагороди Вищої Ліги України.
 

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)