Україна на Кубку Турчина стала 4-ою

26 ноября 2012 г. Денис Фазекаш Просмотров: 3831 RSS Обсудить
Збірна
У першому таймі збірна України виглядала дуже впевнено, практично не допускаючи помилок в обороні, що дозволило нашій команді на радість глядачам практично постійно вести в рахунку. Після перерви українки начебто і продовжили демонструвати свій гандбол, проте істотно додала Росія. З іншого боку, по всій видимості, Леонід Ратнер таки вирішив поексперементувати зі складом. Завдяки зусиллями Катерини Андрюшина, яка трохи пізніше отримала звання MVP турніру, а також швидкий відрив лівій крайній Поліни Кузнєцової, росіянки незабаром після відновлення матчу зрівняли рахунок, а трохи пізніше відірвалися від наших на три м'ячі. У ці хвилини у синьо-жовтих практично нічого не виходило в атаці: по-перше, збився приціл у традиційно добре б'ють Підпалова і Борщенко (дівчата кидали або в поперечину, або мимо), по-друге, наші гравці не могли знайти протидію щільної захисту росіянок, в центрі якої суцільно і поруч - рослі і потужні гандболістки. Лише завдяки швидкому розіграшу м'яча на підступах до воріт Росії, а також помилкам суперника в атаці і відповідно швидкий відрив у виконанні вертких Манагарової і Ващук наші зуміли знову вийти вперед - 16:14.
Однак незабаром послідувало кілька прикрих помилок в організації атак і обороні і Росія робить черговий ривок. Коли буквально за дві хвилини номінальні господині майданчика закинули у ворота добре відіграв весь поєдинок Наталії Пархоменко два м'ячі і відрив сягнув п'яти пунктів, стало зрозуміло, що наздогнати підопічних Віталія Крохин буде нереально.
Наталія Туркало в цій грі не забивала. 
Що ж, за час, що залишився до чемпіонату Європи (а він, як відомо, стартує 4 грудня) тренерський штаб нашої збірної на чолі з заслуженим тренером України та СРСР Леонідом Ратнером зробить все можливе, щоб ліквідувати всі прогалини в організації гри команди. Проте вже зараз очевидно, що знайти заміну добре проявившій себе лінійній Валерії Зорі, а також вихованці "Карпат" Ользі Передерій наші тренери не зможуть. А адже саме на цій позиції збірна і відчуває найбільші проблеми. Тому в Сербії нам швидше за все доведеться сподіватися на характер і самовідданість наших дівчат.
Доля ж першого місця на Кубку Турчина була вирішена трохи раніше - угорки на класі обіграли голландок - 29:22.
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)