Трансляція матчу Угорщина - Україна

Сьогодні в Будапешті пройде товариський матч між Угорщиною та Україною, де підопічні Бориса Петровського перевірять міць власної дружини, а для угорок цей поєдинок буде чудовою можливість протестувати себе, оскільки вже зовсім скоро вони вирушать до Данії на чемпіонат Світу.

 
 
До початку подорожі до Будапешту склад української команди був до кінця не сформований, але вже тепер відомо хто саме представлятиме нашу збірну в цьому матчі.
 
Воротарі: Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун  (обидві - «Галичанка»), Юдіт Балог.
Польові гравці: Анастасія Підпалова («Діжон», Франція), Олена Уманець («Хайдунанаш», Угорщина), Тамара Смбатян («Олімпія Бескид», Польща), Ольга Ніколаєнко («Бекешчаба», Угорщина), Валерія Зоря (без клубу), Олена Рудько («Спартак»), Олеся Парандій, Леся Смолінг, Наталія Савчин, Вікторія Сідлецька, Марина Коновалова, (всі - «Галичанка»), Яна Готра, Іванна Мигович (обидві - «Карпати»).
 
Завдяки популярності гандболу в Угорщині матч транслюватиме один із угорських телеканалів, М4 sport, і ви також можете спробувати його знайти в інтернеті, проте може виникнути проблема з трансляцією на території України, тому ще пропонуємо завантажити програму із сайту hola.org і вона вам допоможе розкодувати даний канал.
 
Шановні вболівальники, якщо у вас є інші надійніші джерела перегляду даного поєдинку можете написати нам в коментарях під статтею, будемо дуже вдячні!
 
Матч розпочнеться о 17:00 за київським часом!

twitter.com facebook.com
Комментариев: 3
  1. 2015-11-27 в 22:17:06 | Анонім

    Трансляція є, 10 хв матчу, Украіна програє 10-2, зовсім нічого не можуть.....уже 12-2

  2. Ольги Передерий почему нет? На пригласили, или другая причина? Вообще - состав какой-то... Не совсем понятный...

  3. 2015-12-03 в 20:44:52 | Виктор

    БУДЕТ , ЛИ ТРАНСЛЯЦИЯ ИГР СО " СПАРТАКОМ!

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)