Тетяна Кільч: «Страх перед дорослим гандболом зникає після першої гри»

1 ноября 2012 г. Іван Паламарчук Просмотров: 4050 RSS Обсудить
Новини

   

Розповідь про саму маленьку «карпатівку», яка ще вчиться в школі та займається

квілінгом

Цього сезону в складі ужгородських «Карпат» є чимало нових гравців. Як досвідчених так і дуже молодих. І серед них варто виділити 16-річну Тетяну Кільч – юну гандболістку, яка буквально ще вчора грала за ужгородський СДЮСШОР, а тиждень тому вже навіть захищала честь чемпіона України в Кубку ЄГФ. А в першому з’їзному турі в Суперлізі Тетяна вже навіть встигла забити декілька голів.

Враховуючи такі успіхи, ми вирішили познайомитися з цією спортсменкою.

Як розповіла сама Тетяна Кільч, займається вона гандболом вже 7 років у місцевому СДЮШОР. «Головний тренер «Карпат» Борис Петровський приходив до нас на тренування та ігри, - зауважила вона. – Помітив, мабуть, мою гру і запросив тренуватися з командою. Так я і стала грати в «Карпатах».

До речі, цього року Тетяна закінчує школу. Наразі вона вчиться в 11 класі в Ужгородській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернат з поглибленим вивчення окремих предметів. «Доволі тяжко буває вчитися, адже спорту приділяю більше уваги, - розповіла Т. Кільч. – Але намагаюся встигнути все». По закінченню школи Т. Кіль хоче далі вчитися по спеціальності і поступити в УжНУ, на факультет фізичної реабілітації та спорту.

Але якщо в школі справляється сама, то в клубі їй активно допомагає колектив, який до самої маленької гандболістки ставиться дуже добре. «Карпати» - це висококваліфікована команда і уже хороший та дружній колектив, де мене всі підтримують», - зізнається спортсменка.

За її словами, їй інші гравці їй постійно підказують, що дозволяє їй вдосконалювати свою гру. Завдяки цьому, її перша гра, а було це під час останнього з’їзного туру в Ужгороді з миколаївським «Реалом», вийшла досить вдалою. «Спочатку було доволі страшно, - зізнається Тетяна. – Все-таки, ніколи не грала на такому високому рівні. Але мене підтримували мої старші колеги і це мене заспокоїло».

В майбутньому Тетяна прагне вдосконалити свою гру і вперше цього сезону стати чемпіоном в складі «Карпат». А в майбутньому потрапити до національної збірної України. «Це моя мрія», - стверджує вона.

Що цікаво, крім гандболу та навчання, Тетяна займається квілінгом – це мистецтво виготовлення плоских або об`ємних композицій зі скручених у спіралі смужок паперу.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)