«Спартак» не підкорив «Карпати», програючи 13-11 у першому таймі, ужгородки виграли 23-25

10 марта 2012 г. Прес-служба Просмотров: 3028 RSS 2

Перший тайм 2-го поєдинку, на жаль, для підопічних Петровського та Субботіна відбувався за вчорашнім сценарієм. Киянки з перших хвилин домінували на майданчику. Ужгородки ж бо лишень 1 раз за 30 хвилин вийшли вперед. Перша половина зустрічі зафіксувала рахунок 13-11. Щоправда, варто відзначити – захист «Карпат» сьогодні був надійнішим, та й голкіпери: Гайович з Яблонською допустили менше помилок.

Опісля перерви команда Олександра Гурського фізично дещо підсіла. Закарпатки навпаки – додали в швидкості. Борис Петровський навіть Гайович замінив, аби Яблонська швидше вводила м’яч у гру. Ірина відстояла на «ура». Непробивним був і захист. У підсумку на 43 хвилині «Карпати» вперше в другому таймі , а, взагалі, і у всьому поєдинку вийшли вперед. На табло тоді горіли – 19:20. Отримавши мінімальну перевагу – ужгородки віддавати її вже не збирались. Злагоджено діяли всі ланки команди, склалось враження, що вчорашні «Карпати» і сьогоднішні – різні клуби. Борис Петровський усе ж знайшов потрібні слова дівчатам після першої поразки.

«Сьогодні ми змінили тактику захисту, намагались грати в нашому стилі. Додали в швидкості. «Спартак» збивав темп, так би мовити, сушив гру. На майданчику бились, насамперед, характери, наш був сильнішим», - зауважив тренер «Карпат» Борис Петровський.

«Карпати» продовжують лідирувати в чемпіонаті, у їх активі – 34 очки. На 5 менше в «Податкового університету», 23 за плечима у «Спартака».

«Спартак» - «Карпати» 23-25 (13-11)

«Спартак»: Карауш, Матвієнко, Чухно, Ракітіна (3), Рискаль, Бреус, Зоря (3), Меркушева, Філь (1), Приходько (8), Козаєва (4), Чирко, Редька (4), Чепелюк.

«Карпати»: Балог, Гайович, Яблонська, Туркало (6), Самар, Шолковська (1), Лозинська, Передерій (6), Кропивницька, Семаль, Коломоєць (3), Смерека, Лєбєдєва (5), Кот, Малюченко (3), Олексюк (1).

Штрафний час: 10 – 4.

Семиметрові: 3/3 – 3/2.

                                                                    Віталій БІРОВЧАК

                                                                     Бровари-Ужгород

twitter.com facebook.com
Комментариев: 2
  1. УРА!!!! ВИВАТ!!! МОЛОДЦЫ, ДЕВЧАТА!!! Браво, тренер!!! Мы верили в вас!!! СПАСИБО!!!

  2. 2012-03-10 в 23:25:07 | Аноним

    Slava Bogu, vtoroz match ostalsya za nami, vpered "Karpati"!

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)