Срібло у Карпат!

Ужгородську прописку срібним нагородам чемпіонату наша команда дала в першому матчі туру. Та перемога далася нелегко і заставила добре понервувати вболівальників і гравців. Свій перший м'яч "Карпати" забили на шостій хвилині. На той час Податковий Університет реалізував вже сім м'ячів. Гра почала вирівнюватися, та різниця до кінця тайму не змінилася. На перерву команди пішли з рахунком 12:18. А в першій половині другого тайму розрив у рахунку досяг восьми м'ячів. Та гравці "Карпат" знайшли сили і бажання битися до останнього. І під шалену підтримку вболівальників пішли на ворота суперників. Результат не забарився, на 22-й хвилині рахунок на табло був рівний. До кінця матчу "Карпати" вже вели в рахунку випереджаючи податкову на три м'ячі. Крапку в матчі поставили гості, та цього було мало. Фінальний свисток зафіксував шедевральну перемогу "Карпат" з рахунком 30:28. А з перемогою і срібні нагороди жіночої гандбольної суперліги України!

Таке високе місце "Карпати" здобули вперше в своїй  історії.

Другий ігровий день вже не ніс такого напруження, як перший, та та гра була не менш цікавою. "Карпати" протягом всього матчу поступалися податковій. Перший тайм завершився з рахунком 10:16. Такий самий рахунок був і в другому таймі. Тільки тепер на користь господарів. Програючи похроду гри гравці "Карпат" знову продемонстрували свій бійцівський дух  і на останніх хвилинах зрівняли рахунок. Матч закінчився з рахунком 26:26.

По завершенні матчу відбулося вручення бронзових нагород "Податковому Університету" за трете місце в суперлізі. Нагороди вручали голова обласної державної адміністрації Закарпаття Олександр Ледида, олімпійська чемпіонка Ніна Гецко та делегат федерації гандболу Василь Пюрко.

Після вручення відбулося офіційне завершення 20-го чемпіонату з гандболу. Під гімн України капітани команд опустили національний прапор.

Вручення срібних нагород ужгородським "Карпатам" відбудеться пізніше в офіційній обстановці.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)