Ольга Передерій: "Чемпіонкою себе відчую хіба на нагородженні..."

5 мая 2012 г. Іван Паламарчук Просмотров: 3020 RSS 2
,

Лінійний форвард «Карпат», член молодіжної збірної України Ольга Передерій розповіла сайту karpatnews.in.ua, що завжди мріяла бути чемпіоном.

«Коли перейшла в серпні із Запоріжжя в «Карпати», то сподівалася, що виграю золоті медалі, - зізналася вона. – І дуже рада, що змогла досягнути цієї мети». 

Привітали першу Ольгу її партнерки по команді та тренери. «Після фінального свистка матчу зі «Спартою» всі були дуже щасливі. Деякі дівчата навіть розплакалися!», - розповіла вона. 

«Чи відчуваю себе чемпіоном? Та ще ні, мабуть. Думаю, по-справжньому це зрозумію хіба на нагороджені», - продовжила О. Передрій. 

Яким воно буде, Ольга ще не знає. Гадає, що буде урочистий банкет, де разом з усіма партнерами по команді і відзначать історичні «золоті медалі». 

А поки треба закінчити цей чемпіонат і вдало відіграти з’їзний тур. «У нас задача провести добре останні 5 ігор, тому будемо старатися. Так що не переживайте, у нас проблем з мотивацією нема», - зазначила вона. 

На питання чи залишиться Ольга Передрій в складі «Карпат» і на другий сезон, відповіла: «Про плани ще говорити рано, але впевнена, що залишуся далі грати в Ужгороді».

twitter.com facebook.com
Комментариев: 2
  1. Ти ще вибираєш клуб а може дуже зірка загорілася.Де би ти була якби тебе не запросив Петровський.Так що кажи йому дякую і піднімай свою майстерність.

  2. 2012-05-07 в 12:09:53 | Аноним

    Meni zdalosja, scho vona navpaku navit ne zburajetsja jtu z klyby, pro jaky zirku pan Fan hovorut?! A linijnuj hravec vona dyzhe nepohanuj, i dymajy, scho majsternist svojy v ljybomy vupadky byde pokraschyvatu:)

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)