Тренуватися найкраще на Закарпатті (ВІДЕО)

Потренуватися – на Закарпаття!

 

 

Наша область стає не тільки місцем проведення спортивних змагань, а й улюбленою локацією тренувальних зборів, що у спорті не менш важливо. Уже цього літа футбольні поля та арени нашого краю приймають чимало спортсменів – і не тільки з України. Бо маємо розбудовану інфраструктуру та ідеальний клімат, каже Денис Фазекаш.

 

twitter.com facebook.com
Комментариев: 7
 1. чим же наш клімат ідеальний?

 2. 2015-07-09 в 01:16:13 | Анатолій

  А чим це тобі він не подобається? Минулого року дві найкращі чоловічі гандбольні команди у нас готувалися до сезону, думаю що і цього року приїдуть, тепер ще й футболісти підключилися. А для місцевих жителів чудова можливість подивитись, як працюють професіонали, тому є з кого брати приклад!

 3. так що все-таки мається на увазі?

 4. 2015-07-12 в 15:02:17 | Анатолій

  У нас влітку більш стабільна тепла погода та менша кількість опадів випадає, а ще багато спортоб'єктів зараз є!

 5. У Закарпатті випадає найбільша кількість опадів серед усіх областей України. До прикладу, на рівнинній частині області 600-800 мм, у той же час як, наприклад, у Херсонській до 400 мм. Закарпаття перебуває під впливом жарких антициклонів північної Африки та вологих і холодних антициклонів з північної Атлантики. Це зумовлює високі коливання температури протягом року, а також впливає на вологість повітря. Останній фактор різко посилює відчуття тепла чи холоду. За температури 35 градусів тепла у Закарпатті, як правило, спорстерігається вологість повітря на рівні 40—50 %. До прикладу, за такої ж темпераурина Сході України вологість становитиме 15—25 %.

  Що ще?

 6. 2015-07-14 в 02:02:37 | Анатолій

  Так мабуть через це і приїжають!

 7. Тільки в Закарпаття приїжджають, більше нікуди не їдуть.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)