Улюблена справа привела голандця Антона ван Бусхотена в Україну

21 января 2015 г. Прес-служба Просмотров: 4319 RSS Обсудить
Новини
Вже стало традицією, що мешканець голадсього містечка Волдроп приїжає в Ужгород, а щоб познайомитись поближче, ми вирішили з ним поспілкуватися.
Антон, скажи чому Ви вирішили приїхати до нас?
 
Я вже 4 роки поспіль приїжаю в Україну, а розпочалось це коли я був гідом для молодіжної збірної України в Нідерландах, тренер Борис Петровський запросив мене відвідати Ужгород, щоб побачити як розвивається гандбол в Україні та на Закарпатті зокрема. З тих пір, кожного року я намагаюсь знайти можливість навідатись до них.
 
Кожного року Ви привозите повні сумки спортивного інвентарю, для чого Ви це робите?
 
Це для того, щоб надати гравцям можливість тренуватися з зучасним обладнанням, трішки в іншомому напрямку ніж вони звикли, та показати їм, як тренуються гандболісти в європейських країнах.
 
Ще з минулого року Ви допомагаєте спортивній школі Ужгорода у роботі з голкіперами, а у листопаді минулого року провели показове заняття з воротарями вже львівської Галичанки, до чого ви прагнете?
 
Все тому що я люблю гандбол. Якщо я можу ділитися з людьми новою інформацією та стильом проведення тренувань, то це приносить мені тільки задоволення. Я тут для того, щоб пропагандувати гандбол в Україні, тому якщо я можу допомогти тут чи в іншому місті, я це зроблю без проблем.
 
Чи заважає Вам ситуація в країні виконувати свою місію?
 
Звичайно, зараз в країні є багато проблем і про це неможливо забути, проте я намагаюсь зробити тут все, що від мене залежить і допомогти як тільки можу. Також, мені подобається західна Україна, оскільки тут спокійно та привітні люди, які також багато в чому мені допомагають. Коли мої рідні та друзі питають щодо ситуацї в країні, то я їм кажу, що все тут добре, а якщо хочуть переконатись, то можуть у будь який час сюди приїхати.
 
Не секрет, що Ви плануєте залишитись в Україні надовше ніж звичайно, плануєте пожити тут декілька років, як плануєте їх провести?
 
Все завдяки гандболу. Є можливість запровадити тут систему розвитку гандболу, яку я запозичив у федерації гандболу Нідерландів, яку вони єфективно впровадили, тому не слід вигадувати щось нове. Програма хороша, проте слідувати за нею повністю ми не можемо, але використати деякі елементи просто необхідно.
 
Як сприймають Вас гравчині Карпат в тренувальному процесі?
 
Я сподіваюсь, що з усіма гравцями я знаходжу спільну мову, хоча є проблеми з мовним бар'єром, проте стосунки у нас склались хороші, тому я радий, що маю змогу працювати з такими дівчатами. 
 
Нажаль, я змушений ненадовго покинути Україну, але тільки для того, щоб владнати усі свої справи та мати змогу повернутися до своєї улюбленої роботи.
Фото: Джон Петерс
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)