Борис Петровський: «Гандбол народився в Данії і люди розуміються на гандболі»

Карпати повернулися з Данії. Де двічі Team Tvis Holstebro програли в третьому раунді Кубку ЄГФ. Про поїздку, матчі та причини поразки розказав головний тренер Карпат Борис Петровський. А також коментар про ігри та Карпати від головного тренера Team Tvis Holstebro Нільса Агесена.

Niels Agesen

Ми не мали права на поразку і я пишаюся тим, що команда може забити 57 голів, незалежно від рівня сувперника. У нас була хороша концентрація в першому матчі. В другому ми були різкими в першій половині. В другому тайм було трохи важче. 

Мене здивував їх низький рівень. Дуже навіть. Але в порівнянні з греками і словенцями, проти яких ми грали в минулому році, Карпати були явно краще. Більше гандболу, темпу і фізики.

Борис Петровський

- Як доїхали і як вас зустріли?

- Дорога була важкою, 32 години їхали. Розміщення та харчування були нормальними. Поселилися за 20 хвилин їзди від залу де ми тренувалися. Чудові умови. Зал на 3600 глядачів. Все зроблено для гандболу. Клуб існує з 2000 року. Є і чоловіча команда, і дитяча. Умови для розвитку гандболу ідеальні. 

В день приїзду ми прийшли в зал побігали, потренувалися. Наступного дня зранку розминка, пробували акліматизуватися.

- Про гру. Причини такого результату?

Початок не був катастрофічним. Ми перші забили, потім невеликий провал, догнали суперника, вони взяли тайм аут. Після цього гра в одні ворота. Суперник нас переважав по всім компонентам. І ще ми дуже сильно поспішали. Також зробили 32 втрати. Неважно зіграли в усіх ланках, і захист, і ворота, і атака. Ці всі фактори вплинули на результат. Багато, дуже багато ми програли, всі були засмучені. Хотіли доказати, що ми можемо більше, але клас суперника нам цього не дав. Два склади, які не зупиняються, які активно захищаються, які провокують на втрати. Вважаю, що була також симпатія арбітрів, це підтвердило і відео. Після гри подивився в спокійній обстановці. Якщо це не симпатія, тоді це помилки арбітрів. Туркало свистіли пробіжки, а я вважаю, що пробіжок не було, що й доказало відео.

- В другому матчі розрив був не такий вражаючий. Акліматизувалися?

- І акліматизація, але в принципі данська команда не була мотивована. Не грало два основні гравця, вони навіть не переодягалися. Наші дівчата хотіли доказати дещо. Трошки краще, але погано. В принципі видно, що рівень гандболу у нас низький. Дитяча школа відстає, відстає кожен день. Люди підготовлені ідеально. Чотирнадцять чоловік, які постійно міняються через певний проміжок, темп тримається, стиль гри не міняється, немає втрат при ловлі-передачі. Техніка на високому рівні.

- Яка в Хольстебро публіка і як вона сприйняла "Карпати"? 

- В тому залі трохи публіка не виглядала дуже масово, бо зал великий, а було 600 глядачів. Але вони підтримували красиві дії обох команд, ну і звісно раділи успіху своєї команди. Гандбол народився в Данії і люди розуміються на гандболі. Багато дітей, багато батьків займаються гандболом. Містечко живе гандболом.

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)