Суперліга. Дніпрянка здобула перші очки здолавши ужгородські Карпати

Візити в Херсон для ужгородок вже традиційно не є легкими. Чи то на закарпатських гандболісток так негативно впливає атмосфера, яка зазвичай присутня в залі ХВУФК, чи їх шокували вже звичний настрій та самовіддача місцевих майстринь шкіряного м’яча, але в будь якому випадку грати тут їм неймовірно важко.
 

 

Господарки майданчику одразу запропонували високий темп гри і досить жорсткий та рухливий захист, який був не по смаку для карпатівок. Не зуміли й гості встановити бажану перевагу в рахунку, а атака в основному базувалась на влучних кидках Ірини Компанієць та Катерини Купчак, натомість в складі «піраній» найактивнішою стала Олена Сорокіна, в її активі 5 влучних пострілів із 10 забитих командою в першій половині гри. А от про гру Єлизавети Воронько й взагалі можна написати цілу книгу. Вона не тільки нейтралізувала майже всі флангові атаки господарок, а й зуміла «з’їсти» три з чотирьох гандбольних пенальті. Під завісу першої половини гри карпатівки ще мали лічені секунди на атаку, однак до кидка так діло і не дійшло, то ж на перерву команди пішли за нічийним рахунком, 10:10.
 

Після відпочинку «піранії» зарухались ще швидше, вони зуміли забити два швидких гола, а у відповідь отримали тільки одним від Олександри Фурманець, а з кидком Софії Безрукової із семиметрової відмітки справилась Тетяна Чорнявська. А наступний відрізок з десяти хвилин закарпатки й взагалі провалили, пропустили 7 голів, а відповіли тільки двома, і таким чином Дніпрянка була вже попереду в «+5».
 

Якщо в першій половині гри яскравою грою вирізнялась голкіпер ужгородок, то тепер зачаклованою була «рамка» Тетяни Чорнявської, яка спочатку спавилась із пенальті від Наталії Шипляк, а коли відбила кидок від Ірини Компанієць, з тієї самої штрафної відмітки, то її команда була попереду вже в «+9!».
 

Кінцівку поєдинку карпатівки оживились та активніше діяли як в атаці так і в захисті, однак занадто багато помилок припустились до того та не підібрали м’ячі, які голкіпери закарпаток зупиняли після кидків господарок, а з другої спроби вони вже не хибили. Анна Лезінська «дублем» відмітилась у воротах Дніпрянки, проте крапку в грі поставила Анна Дябло, яка спочатку хоч і схибила при виконанні семиметрового, але з гри такої помилки не повторила. В підсумку 25:19, і херсонська Дніпрянка набирає перші два залікові бали в турнірній таблиці.
 

Дніпрянка – Карпати 25:19 (10:10)

 

Дніпрянка:

Чорнявська 1, Кузєванова; Сорокіна 7, Сурган 6, Дябло 5, Поцелуєва 3, Головко 2, Лисенко 1;

 

Карпати:

Воронько, Чіковані; Лезінська 4, Купчак 4, Компанієць 3, Кильч 2, Шипляк 2, Безрукова 2, Гичка 1, Фурманець 1.

 

Завтра об 11:30 розпочнеться другий матч, який буде не менш цікавим!

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)