В Ужгороді юнаки змагались в Першості області

8 травня 2017 року у м. Ужгороді пройшли змагання Першості області з гандболу серед юнаків 2003-2004 року народження.
 

 

Ці змагання, як і багато інших змагань з гандболу, були перенесені із запланованого 6 травня на 8 травня, через велике навантаження СК «Юність» та у зв’язку із ремонтними роботами у залі № 2.

 

У Першості прийняли участь всього 4 команди : ОДЮСШ Перечин (тренер Янкович В.), ОДЮСШ "Спартак" (тренер Попович О.), ДЮСШ «Хуст-Нарцис» (тренер Науменко Д.) та СДЮСШОР з гандболу «Карпати» (тренер Шайбаков А.).

 

Через різні причини не доїхали команди з Великого Березного, Берегова та Тячева.

 

 

Тож команди-учасники зіграли всі матчі по коловій системі – кожний з кожним.

 

В першій грі зустрілися ОДЮСШ «Спартак» та СДЮСШОР «Карпати» 12:8. Хустчани  впевнено переграли перечинців 16:8. Далі  юнаки з Перечинщини поступилися й «спартаківцям»  14:7. В свою чергу СДЮСШОРівці переграли суперників з Хуста 8:5 та з Перечина 9:7.
 

Вирішальна гра була між ОДЮСШ «Спартак» та ДЮСШ «Хуст-Нарцис», яка закінчилась на користь спортсменів з Ужгорода 16:12.

 

Таким чином переможцем змагань стала ужгородська команда ОДЮСШ «Спартак», 2 – СДЮСШОР «Карпати», 3 - «Хуст-Нарцис», 4 – ДЮСШ м. Перечин.
 

 

У команді переможців слід відзначити результативну гру Заярнюка Марка, Хававки Олександра та Надича Андрія. Не можна не відзначити у цих змаганнях й гру голкіпера СДЮСШОРівців - Шайбакова Нікіти, який всі ігри провів на висоті і парирував 80 % кидків суперників.
 

ФГЗ

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)