Закарпатець розповів про участь в гандбольному мундіалі

Нещодавно в Будапешті пройшов чемпіонат Світу-2016 з пляжного гандболу, у якому у складі національної збірної України взяв участь і наш земляк, тренер Хустської міської ДЮСШ «Хуст-Нарцис» Денис Науменко.
 

 

Хустянин у складі національної збірної України змагався у Чемпіонаті світу з пляжного гандболу в БудапештіСлід зазначити, що наша команда була наймолодшою серед учасниць, але це не завадило їй гідно виступити. До слова, суперниками України були збірні США, Бразилії (чинні чемпіони світу), Катару (бронзові призери), Бахрейну та Єгипту.

На жаль, лише нестача досвіду на іграх подібного завадила нашим гравцям  боротися за призові місця. Доля двох фінальних матчів з Угорщиною (хазяїни чемпіонату) та  Іспанією  вирішувалася булітами (пляжні пенальті), де перемагав досвід.

– Сподіваюся, що цей чемпіонат – лише старт для нової оновленої команди України, яка наступного року буде боротися за призові місця і, переконаний, ми потрапимо до трійки переможців, – поділився думками з газетою «Наш Хуст» Денис Науменко. – Хоча шосте місце, зважаючи на наш досвід – також непоганий результат.

До речі, Денис за всі ігри забив 38 м’ячів і виконав норматив Майстра спорту України.

 

Закарпаття онлайн

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)