В Берегові стартував чемпіонат Закарпатської області з гандболу серед чоловічих команд

Чемпіонат Закарпаття з гандболу стартував у Берегові
22 листопада в Берегові пройшов І-тур Чемпіонату Закарпаття з гандболу серед чоловічих команд сезону 2015-2016 років.
 
 
У цьогорічному сезоні за звання чемпіона боротимуться тільки 4 команди, а саме: Великий Березний, «ЗУІ» м. Берегово, ДЮСШ м. Берегово, та ДЮСШ «Нарцис» (м. Хуст).
 
В Першій грі туру зустрілись дві Берегівські команди, більш досвідчена «ЗУІ» Берегово та ДЮСШ Берегово, яка складається переважно із хлопців 16-17 років вихованців місцевої спортшколи. Однак незважаючи на це матч видався цікавим, хоч і в одні ворота. Більш майстерні та досвідченні гравці «ЗУІ» виграли з рахунком 20:12 (13:6).
В наступній зустрічі між собою визначали сильніших команди ДЮСШ «Нарцис» (м.Хуст) та Великий Березний, до речі, в складі останньої третина гравців минуло сезону грали за команду «Варош» (збірна області), що приймала участь у Вищій лізі України. Тому перевага гравців Великого Березного з початку гри була очікуваною і закономірною, рахунок матчу 12:29 (7:14) цьому підтвердження.
 
В третій грі команді з Великого Березного в суперники дістались представники Берегівської ДЮСШ. Однак вони так само нічого протиставити значно досвідченішим гандболістам не змогли. Великий Березний – ДЮСШ Берегово 25:14 (14:5).
 
І в заключній грі зустрілись «ЗУІ» Берегово та ДЮСШ «Нарцис» (м. Хуст). В грі місцеві гандболісти з Берегова досить швидко нав’язали власну гру хустянам і в кінцевому результаті перемогли з рахунком 30:21 (17:10).
 
Наразі найцікавіші матчі тільки попереду оскільки чемпіонат тільки розпочався. Другий тур запланований на 22 грудня в Ужгороді, де команди завершать перше коло змагань.
 
Ще минулого сезону ігри чемпіонату області були чудовим способом протестувати закарпатських спортсменів та з кращих сформувати збірну команду Срібної Землі для участі в Карпатській лізі з гандболу, тому гандбольні традиції краю хоч і на межі зникнення, проте все ж таки існують!
 
Федерація Гандболу Закарпаття
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)