Місто Лева прийме третій з'їзний тур жіночої Суперліги, а ми знову про наболіле..

З 21 по 23 квітня у Львові пройде третій тур другого етапу чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги.

 
 
Добре, що хоч за добу перед початком туру ми отримали листа від ФГУ, про новий розклад ігор:
 
 
Оскільки львівські сайти розмістили хибну інформацію у себе! А як же організатори? Може вони б мали знати перші? Ну або хоча б на офіційному сайті ФГУ мала бути інфрмація про зміни дат проведення та розклад матчів туру?! Вже мовчу про призначення суддів на квітень, це мабуть найсекретніша інформація для команд, кожна з учасниць має власноруч обдзвонювати усіх знайомих делегатів та суддів за для отримання інформації, а ФГУ мовчить...Дякуємо Валентину Івановичу Вакулі, який хоч і не призначений на тур, проте щиро поділився "секретною" інформацією, щодо львівського туру.
 
Хоча це все тільки фантики, цукерки всередині, бо на електронну пошту "ГК Карпати" прийшов лист "про Порушення Регламенту":
 
 
Шановний Є.І. Петрушевський, а де гарантії, що всі інші клуби заплатили заявочний внесок, чому ГК Карпати з року в рік мусить ТЕРМІНОВО платити, а для когось ці внески не обов'язкові? Де заявочні листи команд-учасниць? Де офіційні дозаявочні листи? Як в командах з'являються нові прізвища? Чому для одних команд участь в Кубку України ОБОВ'ЯЗКОВА, а для інших ні? Чому все у Вас вибірково? Де прозорість роботи? Ми розвиваємо гандбол в країні чи придушуємо тих хто не "з нами"? Як можна було скласти розклад ігор у внутрішньому чемпіонаті так, щоб для учасниць єврокубків це була вірна смерть..Не вірить ФГУ в "Галичанку" і "Карпати", які намагались підняти рейтинг країни на міжнародній арені.
Чекатимемо на нові сюрпризи від Вас...

twitter.com facebook.com
Комментариев: 3
  1. Петрушевського на мило.

  2. 2016-04-21 в 02:46:26 | Василий

    как сыграли Карпаты -Спартак?

  3. 2016-04-22 в 15:11:39 | Анонім

    26-21

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)