Леонід Ратнер: "Якщо будуть створені усі умови для нормальної підготовки, статистами наші дівчата на Євро не будуть"

Коментар головного тренера жіночої національної збірної України після гри зі збірною Ісландії

- Після гри у Швейцарії не тільки гравці нашої команди, а й ми, тренери, трішки хвилювалися. І тільки провівши сьогодні ранкове тренування, я переконався, що ми зможемо подолати збірну Ісландії. Навіть коли ми розгубили перевагу й вона складала один м’яч, не втрачав віри в перемогу. Я знаю, що може бути, коли команда зупиняється. Це – найстрашніше, і можна очікувати чого завгодно. Спасибі нашому голкіперу Наталі Пархоменко – не здригнулася в найвідповідальніший момент. Її внесок у цю перемогу – вагомий. Безумовно, на грі нашої команди позначилися чисельні травми гравців, втома, невпевненість, що з’явилася після двох нереалізованих Вікторією Борщенко пенальті. Тим значиміший цей виграш.

- Було помітно, що у Вас є великі претензії до гри Анастасії Підпалової.

- Так, але я її розумію. У волгоградському «Динамо», чиї кольори нині захищає Настя, вона переважно грає в захисті.

- На що може розраховувати цим складом збірна України у фінальній частині чемпіонату Європи?

- Якщо будуть створені усі умови для нормальної підготовки, статистами наші дівчата не будуть. Поки що ми відчували суттєву допомогу з боку Держслужби молоді та спорту, яка профінансувала збори, Федерація гандболу України виділила кошти травмованим гравцям, які потребують операційного втручання. А президент ФГУ Валерій Третьяков після гри вручив гравцям і тренерам премії. На моїй пам’яті такого ще не було.

Наталя ПАРХОМЕНКО, воротар збірної України: «Наставники ісландської команди бачили нашу гру в Швейцарії і, мабуть, вважали, що їхнім підопічним не складе труднощів переграти нас. Та в нас виявилося більше бажання потрапити до Голландії».

Анатолій Власов

handball.net.ua

twitter.com facebook.com
Комментариев: 2
  1. Просто мо-лод-цы!!!

  2. DEVOCHKI, tak derzhat i vse budet xorosho!!!

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)