Кубок пляжного гандболу змінив прописку

Представниці Закарпатського краю та екс-карпатівки допомогли Слобожанщині здобути головні нагороди чемпіонату України з пляжного гандболу двічі здолавши семиразового чемпіона, херсонську Дніпрянку.

 
 
Сьогодні на пляжі смт. Лазурне відбулись матчі останнього ігрового дня пляжної першості. Всього в чемпіонаті було не багато, не мало чотири команди, які представили тільки два регіони, чого є не достатньо, для оформлення чемпіонкам звання "Майстра Спорту", а дівчата так старалися.
 
 
Вже з перших днів стало помітно, що керівництво команди із Харківської області приїхали за нагородами, зібравши кращих гандболісток, котрих по різних причинах не взяли в національну команду, вони майже без втрат пройшли перше коло турніру.
 
 
Також слід відзначити й дівчат із молодіжної збірної, серед яких немало закарпаток, а саме: Купчак Катерина, Шипляк Наталя, Шукаль Мілана та Жолобович Олександра. Вони впевнено закріпились на третій сходинці турнірки, добряче полоскотавши нерви кожному із претендентів на головні нагороди.
 
 
В другому колі сюрпризів не було, от тільки сьогодні всі очікували на фінальний поєдинок. І хоча піранії були близькі до того, щоб взяти реванш, однак в серії булітів влучнішили були "харківчанки". Легіонерки в складі харківчанок: Ніколь Чундак, Софія Гаврилець, Кот Дарина, Лєбєдєва Марина та Кребс Олександра. 
 
А молодіжка в свою чергу розібралась із суперницями із Дніпрянки 2, за що справедливо отримали бронзові медалі.
 
 
 
 

twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)