Карпатівки здолали Спартак, а Галичанка достроково оформила чемпіонство

Сьогодні на "Карпати Арені" відбулись перші матчі останнього з'їзного туру чемпіонату України з гандболу.
 
 
В першому матчі львів'яни здолали херсонську Дніпрянку, хоча в першій половині гри боротьба була рівна, обидві команди робили багато помилок, тому тільки в другій половині гри галичани зуміли відірватися в рахунку та довести матч до переможного завершення. В підсумку 27:18.
 
Цією перемогою львів'яни стали недосяжними в турнірній таблиці, тому фактично оформили золоті нагороди цьогорічної першості.
 
Галичанка - Дніпрянка 27:18 (12:10)
 
Галичанка:
Гілязетдінова, Гладун; Савчин 4, Смолінг 4, Маркевич 4, Воловник 3, Туркало 3, Коновалова 2, Сабова 2, Стрюкова 2, косміна 1, Парандій 1, Дорожівська 1.
 
Дніпрянка:
Дрембач, Чернявська; Кандибей 4, Проценко 3, Ткаченко 3, Лобода 2, Поцелуєва 2, Сільвестрова 1, Кірілова 1, Сорокіна 1, Гречка 1.
 
Штраф: 6 - 8 (Косміна, Коновалова, Парандій - Тричі Проценко, Лобода);
 
7м: 2/2 - 7/5.
 
А от в наступними на майданчику зійшлися ужгородські Карпати та київський Спартак.
 
 
В першому таймі команди ніби випробовували одне одного, часто не влучали у ворота та помилялися в атаці. Хоча й спартаківки першими відзначились у воротах Єлизавети Воронько, проте карпатівки швидко відквитали пропущене і почали активніше наступати на ворота суперниць. Завершився тайм на користь господарок, 14:10.
 
Щодо другої половини гри, то тут забитих голів стало більше, а на майданчику почали з'являтися ужгородська молодь,  Вікторія Гичка, Ніколь Чундак та Анастасія Петровська, а останні десять хвилин матчу ворота карпатівок захищала Еріка Шмітко. Випускниці СДЮШОР Карпати допомагали своїм одноклубницям в атаці як могли, проте відзначитись голами не зуміли, а от Яна Готра зуміла стати другим кращим бомбардиром в складі Карпат, на її совісті голи не тільки з позиції крайньої, а й з швидких переходів та з позиції півсередньої. Загалом, підопічні Бориса Петровського впевневнено обіграли своїх суперниць, а фінальна сирена матчу зафіксувала на табло 29:25.
 
Карпати - Спартак 29:25 (14:10)
 
Карпати:
Воронько, Шмітко, Яблонська; Компанієць 8, Готра 7, Косик 4/1, Лєбєдєва 4, Каганець 4, Цубина 1, Лезінська 1.
 
Спартак:
Михайленко, Тарасенко; Козаєва 11/3, Меркушева 4, Бреус 3, Харламова 3, Рибкіна 3, Білошицька 1.
 
Штраф: 10 - 0 (Мелекесцева, двічі Бабій та двічі Лезінська); 
 
7м: 2/1 - 4/3 (Михайленко відбила кидок від Косик - Козаєва не влучила у ворота Воронько).
 
Завтра о 16:00 розпочнеться другий ігровий день ужгородського туру матчем Спартак - Галичанка, суддями на матч призначені Лошак/Шайбаков, а о 18:00 розпочнеться гра Дніпрянка - Карпати, розсудять їх Голіков/Ківернік. На всі матчі призначений делегат ФГУ - Фегір Василь Ладиславович.
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)