Карпатівки двічі розгромили столичний «Спартак»

У п’ятницю, 9 листопада, ужгородки впевнено перемогли столичних гандболісток. А сьогодні, 10 листопада, Карпатівки вдруге здолали столичних гандболісток та впевнено осіли на другій сходинці турнірної таблиці.

 

viber-image-1.jpg
 
Перша гра для Карпат виглядала непростою до 12 хвилини першого тайму. Тоді карпатівкам вдалось опанувати ситуацію на майданчику і зрівняти рахунок (6:6). Далі більш-менш надійні дії в захисті та не нехтування моментами в нападі зробили свою справу. Ужгородки до перерви пропустили тільки 4 м’ячі, а от забили ще 10! Відповідно рахунок після першого тайму став 10:16 на користь ужгородок, до речі серед яких найбільше «вколотила» у чужі ворота Яна Готра (7 м’ячів у першому таймі). 
 
Другий тайм, для Спартака виявився ще більш провальним, а для Карпат феєричним на видовищні голи. За 30 хвилин столичні гандболістки забили у ворота суперниць тільки 8 м’ячів, а от ужгородки 18!
 
ГК «Спартак» 18:34 ГК «Карпати»
 
 
Спартак: Смоленська, Шидивар 6, Магдич 4, Іванова 2, Євтушенко 2, Бутомо 2, Волкова 2, Олійник, Нагурна, Басенко, Михайленко, Сухораб.
Тренер: Карбунар М.
 
Карпати: Воронько, Чіковані, Готра 10, Мелекесцева 4, Шипляк 4, Байрак 4, Лезінська 3, Безрукова 3, Шукаль 2, Тріфонова 2, Макаренко 1, Гававка 1, Фенинець, Пилипюк, Купчак, Суха. 
Тренери: Чернов В. Пилипюк О.
 
 
Матч-відповідь для обох команд пройшов за схожим сценарієм. Карпатівки спершу наздоганяли Спартак, щоправда цього разу вже тільки до 9-ї хвилини (рахунок 3:3), а от столичні гандболістки не зуміли віднайти потрібної гри, аби покращити власну ефективність. За другий матч Спартаківки закинули на 4 м’ячі менше ніж у першому, всього 14, з яких 8 у першому таймі і тільки 6 у другому. Водночас, ужгородки також забили менше (у порівнянні з першою грою), тільки 31 гол, але розширили склад виконавців, давши змогу проявити себе всім заявленим спортсменкам на гру. 
 
ГК «Спартак» 14:31 ГК «Карпати»
 
Спартак: Смоленська, Сухораб 4, Бутомо 3, Магдич 2, Іванова 2, Шидивар 1, Євтушенко 1, Басенко 1, Волкова, Олійник, Нагурна, Михайленко.
Тренер: Карбунар М.
   
Карпати: Воронько, Чіковані, Готра 7, Безрукова 6, Шукаль 4, Мелекесцева 3, Шипляк 2, Лезінська 2, Тріфонова 2, Купчак 2, Суха 2, Байрак 1, Макаренко, Гававка, Фенинець, Пилипюк. 
Тренери: Чернов В. Пилипюк О.
 
Як результат можна відмітити надійну гру Карпат, хоча й з повільною «розкачкою» на початку поєдинків і цілковиту «прірву» за рівнем гри між суперниками…. а команд в Суперлізі тільки ШІСТЬ…
 
 
Прес-служба ГК «Карпати»
twitter.com facebook.com
Комментариев: 1
  1. 2018-11-24 в 23:08:01 | Евгения

    Перезвоните пожалуйста по телефону 8 (499) 322-46-85, не обращайте внимания на слова робота,зависла АТС, дожитесь ответа, Евгения.

Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)