Карпати здолали київський Спартак в першому матчі 16:31

Завершився перший матч Спартак - Карпати в рамках ІІ-го туру жіночої Суперліги, в якому ужгородські гандболістки впевнено здолали своїх суперниць із столиці.
 
 
Розпочався матч із домінування ужгородської команди на спортивному майданчику Броварського вищого училища фізичної культури, вже на 5-ій хвилині матчу карпатівки вели в рахунку 0:5. Обертів вони не скидувули весь перший тайм, швидкі переходи в основному завершувались голами, хоча бували і моменти в яких ужгородки не забивали у виході один на один з голкіпером спартаківок. Пропустили всього 8 голів за першу половину гри, гандболістки із Карпат зуміли засмутити столичну команду 17 раз.
 
Друга половина гри також була під диктовку ужгородок, вони впевнено довели матч до переможного завершення. Наздогнати Карпати для Спартака було неможливо, проте і в другому таймі вони записали у свій актив вісім забитих м'ячів. Фінальна сирена зафіксувала на табло 16:31, на користь гостей.
 
Завтра о 13:30 відбудеться повторний матч Спартак - Карпати.
 
Спартак - Карпати 16:31 (8:16)
 
Спартак:
Козаєва 4, Єрьоменко 3, Бреус 3, Меркушева 3, Рибкіна 1, Фурманець 1, Шидивар 1.
 
Карпати:
Яблонська, Воронько; Кот 9, Готра 6, Мигович 4, Лезінська 3, Цубина 3, Каганець 2, Воронова 2, Мелекесцева 2, Кильч, Косик, Компанієць.
twitter.com facebook.com
Залиште коментар!

Використовуйте нормальні імена

Имя и сайт используются только при регистрации

(обязательно)